Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Оголошення

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

Новини, Оголошення (25.02.2019)

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні в м. Красилів.

Оголошення про завершення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Красилівського міського будинку культури

Оголошення (13.02.2019)

Відповідно до протоколу конкурсної комісії від 11.02.2019 року №1 прийнято рішення про переможця конкурсу та призначення на директора Красилівського міського будинку культури Постемську Тетяну Вікторівну шляхом видачі наказу відділу культури Красилівської ради та укладенням контракту.

Оголошення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Красилівського міського будинку культури

Оголошення (04.02.2019)

        У зв’язку із закінченням строку подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Красилівського міського будинку культури, відповідно пункту 5.2. «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади керівників комунальних закладів культури Красилівської міської ради», затвердженого рішенням шістнадцятої сесії  Красилівської міської ради сьомого скликання № 13, інформуємо про наявність кандидатури Постемської Тетяни Вікторівни, яка подала повний пакет документів для участі в конкурсі, що відбудеться 11 лютого 2019 року о 14.00 у відділі культури.

        Усі пропозиції та зауваження щодо даної кандидатури просимо надсилати на протязі 7 днів на електронну пошту відділу: kulturakrotrg@gmail.com.

Запрошуємо жителів громади та любителів волейболу підтримати нашу команду!

Оголошення (24.01.2019)

Запрошуємо жителів громади та любителів волейболу підтримати нашу команду!

Запрошуємо жителів громади та любителів волейболу підтримати нашу команду!


Огоолошується конкурс на заміщення вакантної посади директора міського Будинку культури

Оголошення (03.01.2019)

Відповідно до Закону України «Про культуру», відділ культури Красилівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора міського Будинку культури.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 03 січня 2019 року до 03 лютого 2019 року.