Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Оголошення » Інформація ПАТ «Хмельницькобленерго»

Інформація ПАТ «Хмельницькобленерго»

Оголошення (15.02.2018)

ДО ВЕЛИКОДНЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» ОЩАСЛИВИТЬ СПОЖИВАЧІВ!

Приємна звістка від ПАТ «Хмельницькобленерго» для побутових споживачів електроенергії — мешканців Хмельниччини: до 8 квітня Компанія проводить акцію «ПЕРЕДАВАЙ ТА ВИГРАВАЙ». Її учасниками автоматично стануть усі споживачі, зареєстровані в «Особистому кабінеті побутового споживача електроенергії» на сайті ПАТ «Хмельницькобленерго», котрі хоча б один раз упродовж акційного періоду передадуть Компанії показники свого лічильника та розрахуються за електроенергію за допомогою цього онлайн-сервісу.

Як зазначив директор комерційний ПАТ «Хмельницькобленерго» Олег Іванюк, Компанія підготувала для своїх клієнтів більше ста щедрих призів:

— 5 подарункових енергозберігаючих кошиків;

— 3 подарункових сертифікати на придбання побутової техніки та предметів побуту;

— 100 поповнень особових рахунків споживачів електроенергії.

Нагадуємо, що, крім традиційного способу передачі показників лічильника через «Особистий кабінет» — зі свого комп’ютера, існують й інші — за допомогою мобільних додатків до «Особистого кабінету» для смартфонів на системах Android та iOS. Окрім того, віднедавна Ви можете надіслати свій показник лічильника за допомогою SMS на номер телефону 067 850 50 62 у форматі:

Якщо ж Ви, шановний споживачу, ще не зареєструвалися в «Особистому кабінеті побутового споживача електроенергії», люб’язно радимо Вам зробити це. Таким чином Ви не лише полегшите роботу енергозбутових та інформаційно-довідкових служб ПАТ «Хмельницькобленерго», але й отримаєте реальний шанс до Великодня стати щасливим призером акції «ПЕРЕДАВАЙ ТА ВИГРАВАЙ!».

ПАТ «Хмельницькобленерго»    

 

Інформація ПАТ «Хмельницькобленерго»