Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Оголошення » Вимагай фіскальний чек

Вимагай фіскальний чек

Оголошення (31.05.2018)

 Красилівська міська рада просить жителів громади не бути байдужими та вимагати від продавця фіскального чеку.

З ініціативи міської робочої групи з проведення обстежень суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території громади, були створені пам’ятки для покупців, що розклеюються на магазинах, що продають підакцизні товари.

Акцизний податок становить 5 відсотків від вартості товару, а сплачувати його повинні суб’єкти господарювання, які реалізовують підакцизні товари в роздріб. Таким чином, кошти від акцизу будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок стосується підакцизних товарів, що продаються в роздріб – алкоголю, пива та тютюнових виробів. В першу чергу фактичними платниками акцизного податку є громадяни, які купують підакцизні товари. Тобто до ціни вище переліченого товару, додається 5 відсотків від його вартості акцизного податку.

Прохання до жителів громади! Не знайшовши пам’ятки у магазині, який продає алкоголь та тютюнові вироби, просимо інформувати Красилівську міську раду зручним для Вас шляхом. (мобільний номер телефону Красилівської міської ради 097 098 25 08)

Вимагай фіскальний чек

Вимагай фіскальний чек

Вимагай фіскальний чек

Вимагай фіскальний чек