Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Оголошення » Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Оголошення (03.01.2019)

1. Дата, час і місце проведення конкурсу: 17 січня 2019 р., о 10 год. 00 хв., м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок).

2. Інформація про об’єкти оцінки:

2.1. Нежитлове приміщення в адмінбудинку площею 41,7 кв. м по  вул. Центральна, 5 в с. Дружне Красилівського р-н Хмельницької обл.; мета проведення оцінки – надання в оренду.

2.2. Нежитлове приміщення в Красилівському міському будинку культури площею 41,6 кв. м по вул. М. Грушевського, 189 в м. Красилів; мета проведення оцінки – надання в оренду.

3. Кінцевий термін подання документів: 11 січня 2019 р.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- інформація про претендента за встановленою формою.

5. Вимоги до учасників конкурсу (кваліфікаційні вимоги до оцінювачів, що залучаються до надання послуг з оцінки майна, а також до суб’єктів оціночної діяльності, зокрема щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки об’єкта оцінки, а також подібного до оцінюваного майна), визначені пунктом 12 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (далі – Положення), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 року № 47).

6. Інформація про замовника та особу - платника робіт з оцінки – Красилівська міська рада Хмельницької області (код ЄДРПОУ 04060737, пл. Незалежності, 2, м. Красилів, 31000).

7. Інформація про подібні до об’єктів оцінки об’єкти: приміщення та частини будівель (п. 4 додатку 2 Положення).

8. Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки, зазначеного в п. 2.1 – 2835,0 грн.; очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки, зазначеного в п. 2.2 – 2835,0 грн.

9. Відомості про місцезнаходження комісії – м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок), тел. 4-29-85; відомості про місцезнаходження робочої групи – м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 116 (адмінбудинок), тел. 4-24-94.

10. Конкурсна документація претендента подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також слід зазначити назву об’єкта оцінки та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію, і складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна за встановленою формою;

- підтвердних документів.

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності