Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Оголошення » Звернення до мешканців міста

Звернення до мешканців міста

Оголошення (21.03.2012)

       Шановні красилівчани, кожен з нас бажає жити у чистому місті, ходити охайно прибраними вулицями, особливо навесні, напередодні Великодніх свят. З метою забезпечення чистоти та прибраності вулиць міста оголошено місячник загальноміського весняного прибирання, що проходить у період з 14 березня 2012 року по 14 квітня 2012 року.

      Просимо Вас  прибрати свої прибудинкові ділянки та прилеглі до них території. Нехай цьогорічна весна буде теплою та красивою, а наше місто прибраним та охайним.

 

 

 

 

 

#1 написав: Красилівчанин (22 березня 2012 21:58)

Судячи з фотографій,далеко не кожен бажає жити в чистому місті. Загальновідома істина:"Чисто не там,де прибирають,а там,де не смітять". Спостерігаю другий день за встановленням в центрі міста симпатичних помаранчевих урн. Виникає два риторичних питання:чи вистачить нашим шановним красилівчанам мізків користуватись ними,і головне-чи довго вони простоять цілими? Автобусні зупинки,якими хвалиться наша міськрада,вже в жалюгідному стані (зокрема,біля поліклініки і на вул.Спортивній).Сумно...
[цитувати]