Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Оголошення » Про дотримання Правил поведінки громадян на залізничних об’єктах

Про дотримання Правил поведінки громадян на залізничних об’єктах

Оголошення

     Виконавчий комітет Красилівської міської ради у квітні 2013 розглянув звернення відокремленого підрозділу Старокостянтинівській дистанції колії ДТГО ,,Південно -західна залізниця’’ про погіршення стану невиробничого травматизму із сторонніми особами. Особливо складна ситуація склалася в межах міста Красилів. Так, 30.03.2013 року на перегоні Красилів – Климашівка 91 км ПКЗ трагічно загинули два жителя м. Красилів, 1987 року народження.

     Сумна статистика травматизму свідчить про те, що протягом 2012 року на українській залізниці травмовано 217 сторонніх осіб, з них: 156 – із смертельними наслідками. Більшість пригод сталася через невиконання громадянами ,,Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України’’.

     В Красилові залізничні колії проходять поряд з містом. Враховуючи досвід попередніх років, слід відмітити, що небезпека травмування жителів міста на залізниці зростає з настанням теплої пори року, коли красилівчани масово виходять в ліс на відпочинок. Під час виїздів весільних церемоній, були зафіксовані випадки виходу нетверезих людей на залізничні колії. Особливу небезпеку створює розважальний заклад -  бар ,,Buenas Noches’’, який працює у нічний час, і, відвідувачі якого неодноразово створювали небезпечні ситуації на залізниці.

     Виконавчий комітет міської ради сподівається привернути увагу жителів міста до необхідності дотримання елементарних правил безпеки на залізниці.

     Шановні красилівчани! Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти. Нагадайте своїм рідним, дітям, знайомим про небезпечність перебування поблизу залізничних об’єктів і про необхідність дотримання правил безпеки задля збереження життя та здоров’я.

     З правилами безпеки громадян на залізничному транспорті можна ознайомитися на залізничних вокзалах і станціях, у вагонах пасажирських і приміських поїздів. При порушенні правил безпеки громадяни несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Їх незнання не звільняє від відповідальності.

 

Виконавчий комітет Красилівської міської ради