Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Зворотній зв'язок

Електронна приймальня

Інформуємо Вас, що лист в електронній формі не має статусу офіційного документа, як і відповіді на листи і звернення, які Ви отримуєте з сайту Красилівської міської ради. Вони не можуть бути опубліковані у ЗМІ чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь, а інформація, яку Ви надіслали на адресу Красилівської міської ради в електронній формі буде взята до відома.

Для отримання офіційної відповіді та вирішення Вашого питання необхідно звернутись відповідно до порядку, який передбачено Законом України «Про звернення громадян» за адресою: 31000, Україна, Хмельницька область, м. Красилів, пл. Незалежності, 2

Перед відправкою електронного листа із Вашим запитанням переко-найтесь, що дане питання не висвітлено та воно не було поставлено раніше. Переглянути листи, написані у електронній приймальні.Прізвище та ім'я:*
E-Mail:*
Отримувач: *
Тема:*
Текст звернення *:
Введіть код:*

У випадку виникнення проблем з відправкою листів через форму, можите звертатися безпосередньо на емейл технічної підтримки:
email


Щодо опалення шкіл міста

Листи жителів міста (22.10.2014)

21 жовтня 2014, 17:11:36

Батьки школярів невдоволенні тим, що приміщення шкіл не опалюються станом на 21 жовтня, тим паче, що в міській газеті було опрелюднено, що опалювальний сезон розпочато ще 01 жовтня. Діти мерзнуть, хворіють, на уроках сидять у куртках. ми розуміємо ситуацію в країні, однак здоров'я наших діток важливіше!!!

Водоймища в межах міста

Листи жителів міста (03.05.2012)

Добрий день. Багато жителів міста захоплюються рибалкою. Розкажіть будь-ласка, які водойми на даний час орендовані, а на яких можна рибалити. І де можна дізнатись про правила риболовлі на цих водоймах. Дякую.

Допоможіть вирішити такі проблеми

Листи жителів міста (09.04.2012)

Добрий вечір Ніла Василівна! Хочу подякувати Вам за все що робите для нашого міста. Я бачу багато змін та нововведень у кращу сторону. І надіюсь їх буде ще більше. Та хотів би попросити Вас допомогти вирішити ще дві проблеми. Я проживаю по вул. Кутузова, і у нас поблизу немає контейнерів для сміття, що є дуже незручно. А також дуже низька напруга на лінії. Дуже погано працюють електроприбори. А мікрохвильова піч взагалі не працює при такій напрузі. Надіюсь на вашу допомогу та підтримку!


Показати усі листи електронної приймальні >>>