Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міський голова » Привітання » Шановні жителі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники міської ради, ветерани місцевого самоврядування!

Шановні жителі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники міської ради, ветерани місцевого самоврядування!

Міський голова » Привітання (07.12.2017)

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

    Сьогоднішнє свято є особливим для всіх нас. Адже саме зараз втілюються в життя якісні зміни у системі та філософії місцевого самоврядування – українці по всій державі створюють об’єднані територіальні громади, роблять свій свідомий вибір на користь європейського вектора розвитку України. Невід’ємною та необхідною складовою цього вибору є ідея децентралізації влади, ефективного місцевого самоуправління та заможної громади.

    Красилівчани та найбільш прогресивні жителі нашого району створили

Красилівську міську об’єднану територіальну громаду, що дало можливість провести позачергові місцеві вибори та вперше делегувати своїм представникам реальні повноваження. Отримавши високу довіру виборців, ми отримали право на впровадження тих змін, на які давно чекали люди нашої громади. Відтепер, ми разом будемо творимо історію рідного краю і нехай ця історія буде успішною!

    Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати міської ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові  нашого рідного краю.

    Тому, в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей.
    Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідної землі, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашої громади. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.
    Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади і кожній родині міцного здоров`я та достатку, благополуччя й миру, добра та наполегливості в реалізації всіх планів на благо людей.      

    Я вірю в успіх нашої спільної справи і нехай нам допоможе Бог!

 

Міський голова                                 Ніла Островська