Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 58/2018-р

Розпорядження № 58/2018-р

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 13.04.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

11.04.2018

Красилів

№ 58/2018-р

 

 

Про відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів на території Красилівської міської ОТГ

 

 

Керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 22.03.2018 року № 5/4.1-15/2812-18, з метою відзначення на території Красилівської міської ОТГ Всесвітнього дня мігруючих птахів:

 

1. Відділу освіти, молоді та спорту міської ради (начальник Заїка О.М.), відділу земельних відносин та екології міської ради (спеціаліст першої категорії відділу земельних відносин та екології міської ради Марухін В.О.) організувати на території Красилівської міської ОТГ заходи щодо підготовки та відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів, яке припадає на другу суботу травня (12.05.2018 року), та пройде під лозунгом ,,Об’єднання наших голосів для збереження птахів’’.

2. Відділу освіти, молоді та спорту міської ради в період з 12 квітня по 12 травня 2018 року:

2.1. Здійснити у навчальних закладах Красилівської міської ОТГ заходи щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня мігруючих птахів, а саме:

- провести фестивалі птахів, екскурсії у місця гніздування та зупинок під час перельотів мігруючих птахів,

- здійснити біотехнічні заходи (встановлення штучних гніздівель, тощо),

- забезпечити проведення відповідних тематичних семінарів, конкурсів, виставок, зустрічей.

2.2.  Інформувати в термін до 18 квітня 2018 року відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради про план заходів щодо проведення Всесвітнього дня мігруючих птахів.

3. Відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради (начальник Перемибіда З.П.) висвітлювати інформацію щодо проведення Всесвітнього дня мігруючих птахів на офіційному сайті Красилівської міської ради та у засобах масової інформації.                                               

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Морозович І.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради Заїку О.М.).

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

Святкування Дня міста Красилів