Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 15/2019-р

Розпорядження № 15/2019-р

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 06.02.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Красилів

№ 15/2019-р

 

 

Про вжиття заходів щодо зниження рівня небезпеки та травматизму людей на території громади

 

 

У зв’язку із суттєвим підвищенням температури зовнішнього середовища та з метою недопущення нещасних випадків і травматизму людей на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, пов’язаних з обледенінням дахів та ожеледицею, керуючись, ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (Питлик В.М.), Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства (в.о. начальника Кучер О.М.), Красилівському підприємству теплових мереж (начальник Ковальчук О.П.):

1.1. Забезпечити своєчасне очищення дахів будівель, що перебувають на балансі підприємства, від снігу та криги, насамперед тих, що розташовані поблизу тротуарів та пішохідних зон.

1.2. Визначити на підвідомчій території небезпечні зони з високою ймовірністю падіння снігу та бурульок з дахів будівель і обмежити пересування людей у таких зонах.

1.3. Організувати постійний контроль за виконанням заходів, спрямованих на зниження рівня небезпеки та травматизму людей, пов’язаних з обледенінням дахів та ожеледицею.

2. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, що розташовані на території громади, забезпечити своєчасне очищення дахів будівель, що перебувають на їх балансі, від снігу і криги, насамперед тих, що розташовані поблизу тротуарів та пішохідних зон.

3. Відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Красилівської міської ради (начальник Сокол С.А.) забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед суб’єктів

господарювання та населення громади щодо правил безпечної поведінки.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська