Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини

Відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Новини (Учора, 16:31)

20 квітня  2018 року  в  Центрі культури та дозвілля «Перлина»  проведено заключний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади та Красилівського району.

Відбулось чергове засідання клубу «Затишок» на тему «Лікар лікує, радить, консультує»

Новини (Учора, 15:28)

Загальновідомо, що здоров’я – одне з основних життєвих цінностей кожної людини. Максимальне продовження фізіологічної активності можливе тільки при дотриманні таких основних принципів та правил: режиму праці та відпочинку, раціонального харчування, відмови від шкідливих звичок. А лікарі лише допомагають зберегти наше здоров’я та життя. Тому невипадково темою чергового засідання клубу «Затишок», яке відбулося 18 квітня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради,  стала «Лікар лікує, радить, консультує».

Відбулося чергове засідання правового лекторію

Новини (Учора, 15:18)

19 квітня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради  відбулося чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя» - пізнавальна лекція на тему «Шлюбні відносини: баланс прав і обов’язків». У заході взяли участь заступник начальника відділу Красилівського бюро правової допомоги - Ігор Мудь, завідуюча сектору сімейної політики та координації суб’єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення райдержадміністрації - Наталія Поліщук та учні 10-а, 10-б класів Красилівської ЗОШ I-III ст. №3.

Лекція-концерт «Творчість Софії Ротару»

Новини (Учора, 15:02)

19  квітня 2018 року в приміщенні Красилівської  дитячої  школи  мистецтв відбулась   лекція-концерт з нагоди 70-річчя відомої української співачки Софії Ротару, де прозвучали  найвідоміші  пісні її творчості.             

Збережімо довкілля разом!

Новини (20.04.2018)

Щороку в Україні в третю суботу квітня відзначається День довкілля, який нагадує нам про те, що кожна людина повинна замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

У п’ятницю, 20 квітня 2018 року, за ініціативи міського голови Ніли Островської, колективом міської ради проведено прибирання придорожньої смуги по вулиці Центральній (від перехрестя з вулицею Морозівською до сміттєзвалища).

Привітали Ювілярку!

Новини (20.04.2018)

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, своє 90-річчя від дня народження святкує жителька міста Красилова, ветеран праці Соколик Ірина Олександрівна. З ювілейною датою її прийшли привітати міський голова Ніла Островська, секретар міської ради Ірина Морозович, директор Красилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Лавренчук. 

Спільно визначили перелік робіт для благоустрою Меморіального комплексу Площа Слави

Новини (20.04.2018)

За ініціативи міського голови Ніли Островської, 19 квітня 2018 року відбулася спільна зустріч депутатів міської ради та заступників голови біля Меморіального комплексу Площа Слави з метою обговорення та визначення переліку робіт для проведення благоустрою Меморіалу. Всі пропозиції та ініціативи депутатів прийняті до уваги.

Відбувся особистий прийом громадян міським головою

Новини (18.04.2018)

18 квітня 2018 року міським головою Нілою Островською проведено особистий прийом громадян, на якому було розглянуто 12 звернень. Жителі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади зверталися із земельними, житловими питаннями, з проханнями покращення благоустрою прибудинкових територій, облаштування доріг, літнього оздоровлення дітей та фінансової підтримки громадської організації.

Відбувся творчій звіт народного аматорського ансамблю танцю «Барвінок»

Новини (18.04.2018)

Танець – один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодіти якою, при бажанні, може кожен з нас. Він є вираженням емоцій, почуттів, розповіддю про події колишнього і майбутнього за допомогою музики, пластики, жестів. Це мистецтво передає глядачам всю пристрасть виконавця твору, його автора, і  навіть внутрішній світ.

Саме  аматорський  ансамбль танцю «Барвінок» з  1975 року діє на базі Центру культури та дозвілля «Перлина».  А  в 1986 році за високі творчі досягнення колективу присвоєно почесне звання «народний аматорський».

Тож, 17 квітня 2018 року вже вкотре учасники творчого  колективу показали свою  майстерність, вклавши свої зусилля в запальні танці.

Спільно дбаємо про розвиток громади

Новини (17.04.2018)

Сьогодні в селі Дружне відбулась зустріч секретаря міської ради Ірини Морозович, директора ТОВ «Житниця Поділля» Ігоря Ваколюка, депутатів міської ради, які проживають в с. Дружне Людмили Стаднік і Валентина Григорука та в.о. старости Валентини Семенчук щодо стану доріг в селі Дружне.

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою