пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини

Жителі Красилівської громади долучились до святкування Водохреща

Новини (Учора, 15:39)

Щорічно, 19 січня, християни східного обряду під час святкування Хрещення Господнього освячують питну воду в храмах, а усі охочі занурюються у цілющу крижану воду, щоб очистити тіло й душу. Вважається, що люди, які саме на Водохреща пірнають у відкриту водойму, не хворіють протягом усього року.

 

Шановні жителі Красилівської громади!

Новини (Учора, 09:55)

22 січня 2018 року весь український народ відзначає День соборності України.

В Красилівській громаді відбудуться заходи до дня державного свята. Так, колона формується на площі Незалежності в м.Красилів о 13:00 та буде рухатися по вул. С.Хотовицького із покладанням квітів до пам’ятників Героям України та Т.Г. Шевченку. О 13:15 відбудуться урочистості з нагоди свята в Центрі культури та дозвілля «Перлина» (районний будинок культури).

Також 22.01.2018 року делегація від Красилівської громади візьме участь у міжобласних урочистих заходах у с.Гусятин Чемеровецького району.

Рятувальники закликають людей бути вкрай обережними на Водохреще

Новини (Учора, 08:32)

19 січня православні та греко-католицькі християни відзначають третє і завершальне велике свято Різдвяно-новорічного циклу – свято Хрещення Господнє (Богоявлення), відоме в народі як Водохреще (Йорда́н, Ордан, Ардан). З ним пов'язують хрещення на Йордані Христа. Центральне місце в святі Богоявлення займали обряди, пов’язані з водою. Народна традиція збереглася й до сьогодні. 

Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій Хмельницької області забезпечуватимуть безпеку людей, які прийдуть до водойм, аби у свято Водохреща пірнути у цілющу воду та отримати Божу благодать. У місцях масового купання організовано чергування рятувальних постів, які забезпечені засобами рятування на воді. 

 

«Народе мій, до тебе я ще верну»

Новини (17.01.2018)

 

Життя і творчість Василя Стуса, одного з найвідоміших поетів ХХ століття, схожа на спалах  - короткий і яскравий. Його доля склалася трагічно. Сьогодні поезія В.Стуса стала широко відомою народу, для якого він творив, великим духовним надбанням, вона оригінальна, самобутня,сповнена почуття патріотизму.

Відбулося засідання клубу за інтересами «Затишок» на тему «Різдвяні зустрічі»

Новини (17.01.2018)

Різдвяні свята найбільш шановані у світі. З ними  пов`язано багато звичаїв і традицій. Різдво Христове - одне з найвеличніших християнських свят.

Проведено засідання постійних депутатських комісій Красилівської міської ради

Новини (16.01.2018)

З метою забезпечення підготовки на розгляд міської ради проектів цільових програм, звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік та рішень ради з інших питань, 16 січня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської, проведено засідання постійних депутатських комісій Красилівської міської ради, на якому депутати розглянули  проекти рішень, що заплановані до розгляду  четвертої чергової сесії міської ради.

Продовжується підготовка проектів рішень до чергової 4-ї сесії міської ради

Новини (16.01.2018)

16 січня 2018 року постійна депутатська комісія міської ради з питань з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності провела чергове засідання, на якому були присутні голова комісії Бойко І П. та члени комісії Бобух С.О., Олійник Н.В., Питлик А.В., Шишин О.С.

Готується проект Програми підтримки учасників бойовий дій та членів їх сімей

Новини (15.01.2018)

З метою різносторонньої підтримки учасників бойовий дій та членів їх сімей, набуття жителями територіальної громади необхідних знань про їх діяльність, за ініціативи міського голови Ніли Островської 15 січня 2018 року відбулася зустріч за участі учасників бойовий дій Лобова В.В. і Дудка Д.С. волонтера та депутата міської ради Тимченко О.С., військового комісара Красилівського РВК Богданова А.В., секретаря міської ради Морозович І.В., депутата міської ради Олійник Н.В., на якій розглянуті пропозиції щодо розробки проекту Програми підтримки учасників бойовий дій та членів їх сімей.

Підготовка проектів рішень до чергової 4-ї сесії міської ради

Новини (15.01.2018)

15 січня 2018 року постійна депутатська комісія міської ради з питань освіти, охорони  здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення провела чергове засідання, на якому були присутні голова та член комісії: Ярмоленко І.В. та Пастерук М.І.

Відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Новини (15.01.2018)

15 січня 2018 року постійна комісія міської ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища провела засідання, на якому були присутні голова та члени комісії: Федченко Володимир Олексійович, Корчинський Анатолій Олександрович та Стаднік Людмила Василівна.