Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини

«Пам’ять вічно жива»

Новини (Сьогодні, 16:56)

Сьогодні, в день  День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Красилівській міській бібліотеці проведено годину спогад «Пам’ять вічно жива». Усі присутні   оглянули виставку літератури, фотодокументи. 

Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради

Новини (Сьогодні, 15:35)

22 червня у інформаційно-методичному центрі за участю керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Красилівської об’єднаної територіальної громади відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради під головуванням начальника відділу Ольги Заїки.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Новини (Сьогодні, 11:25)

Сьогодні, 22 червня 2018 року, людська пам’ять повертає нас на 77 років назад, у вир початку найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни, в якій нацизм запрограмував наперед Україні довічне рабство та поетапне повне знищення нації. Щорічно, в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона ввійшла в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце й кожну долю.

Пройшло виїзне засідання депутатів міської ради на території очисних споруд

Новини (Учора, 19:03)

За ініціативи міського голови Ніли Островської, 21 червня 2018 року о 15:00 на території очисних споруд №1 (с. Заставки) відбулось виїзне засідання постійних депутатських комісій із керівництвом Красилівського ПВКГ з питань роботи, поточного стану та реконструкції очисних споруд.

Обговорили діяльність промислових підприємств, яка впливає на міські очисні

Новини (Учора, 18:50)

Сьогодні, 21 червня 2018 року, за ініціативи міського голови Ніли Островської було проведено нараду з керівниками промислових підприємств міста, в якій також взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний.

Концертний виступ «Висоти» в громаді

Новини (Учора, 13:12)

20 червня 2018 року народний аматорський гурт «Висота» Центру культури і дозвілля «Перлина» з концертною програмою «Нам є що захищати» виступив перед жителями с. Кульчини Красилівської об’єднаної територіальної громади.

Стартувала підготовка до нового навчального року

Новини (Учора, 11:05)

Із початком літніх канікул Красилівська об’єднана територіальна громада максимально консолідує сили на підготовку закладів освіти до нового навчального року.

     Сьогодні фінансування галузі освіти є найбільшим у структурі бюджету громади. Тому наразі вкрай важливо задати хорошу динаміку та за літні місяці провести ремонтні роботи, закупити все необхідне для того, щоб 1 вересня всі заклади освіти змогли розпочати новий навчальний рік.

Туристична поїздка товариства "Захід" до м.Львів

Новини (Учора, 09:58)

20 червня 2018 року, за сприяння міської ради, для осіб з обмеженими можливостями товариства «Захист», організовано туристичну поїздку по історичних пам’ятках та мальовничих місцях м.Львів. 

Особистий прийом громадян міським головою

Новини (20.06.2018)

У середу, 20 червня 2018 року, міський голова провела черговий особистий прийом громадян.

«Кубок Південної Пальміри»

Новини (20.06.2018)

10-17 червня 2018 року на березі Чорного моря у смт. Затока Одеської області відбувся V Міжнародний турнір з гандболу серед юнаків 2004-2005 та 2006-2007 років народження. «Кубок Південної Пальміри» за звання чемпіона в цьому році змагалося 33 гандбольні команди з України, Білорусі та Молдови.

Привітання міського голови із Великоднем