Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини

«Пісня – чудо найбільше з чудес»

Новини (Учора, 19:38)

25 травня у залі Центру культури і дозвілля «Перлина» відбулося свято з нагоди 25-ти річчя хорового відділу Красилівської дитячої школи мистецтв, яке подарували для батьків та гостей викладацькі та учнівські колективи. Це була справжня творча подія для нашої громади, те що народжувалось серцем та реалізовувалось протягом року у кропіткій, високопрофесійній щоденній праці вчителів та талановитих учнів.

«Танець – поема, в ній кожний рух – слово!»

Новини (Учора, 07:55)

Саме під такою назвою 24 травня в Центрі культури «Перлина» відбувся творчий звіт хореографічної студії «Візерунок», на якому учасники студії  демонстрували свою майстерність.  

         Глядачі насолоджувалися красою та неповторністю витончених рухів, отримуючи велике задоволення від танцювальних композицій, за що нагороджували юних танцюристів бурхливими, нестихаючими оплесками.

Презентація книги Володимира Пасіченка «Заставки: сторінки історії»

Новини (24.05.2019)

24 травня 2019 року у читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради  відбулася презентація нової книги вчителя історії  Заставківської ЗОШ І-ІІІ ст., відмінника освіти України, краєзнавця Володимира Андрійовича Пасіченка «Заставки: сторінки історії».

Проведено підготовку до позачергової 23-ї сесії міської ради

Новини (24.05.2019)

24 травня 2019 року депутати міської ради проведи підготовку до 23-ї позачергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 27 травня 2019 року.

Депутати розпочали підготовку до позачергової 23-ї сесії міської ради

Новини (24.05.2019)

24 травня 2019 року провела своє робоче засідання постійна депутатська комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради (голова комісії Федченко В.О.). Депутати розглянули звернення фізичних і юридичних осіб із земельних питань, підготували вісім проектів рішень та рекомендували їх до розгляду 23-ї позачергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 13:00 год. 27-го травня 2019 року.

Звітний концерт Красилівської дитячої Школи мистецтв "Юні таланти"

Новини (23.05.2019)

Красилівська дитяча школа мистецтв є одним із пріоритетних закладів позашкільної освіти, що надає спеціалізовану освіту мистецького спрямування. Учні школи живуть повноцінним творчим життям, залучаються до виступів в концертах та мистецьких заходах нашої громади, беруть участь в міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях-конкурсах. 

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Новини (23.05.2019)

З метою громадського обговорення на сайті Красилівської міської ради оприлюднено заяву  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року.

Строк громадського обговорення заяви – 15 (п'ятнадцять) днів з даної публікації.

Бронзові призери чемпіонату області з волейболу

Новини (23.05.2019)

Протягом шести місяців на теренах Хмельниччини, під патронатом Хмельницької Федерації волейболу, за сприяння управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, місцевих органів влади, міських рад та об’єднаних громад проходив щорічний відкритий чемпіонат Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих та жіночих команд, юнаків та дівчат. 

Як працює соціальна програма «Муніципальна няня»

Новини (23.05.2019)

Нова урядова програма, що має на меті компенсувати батькам частину заробітної плати няні, яка доглядає дитину чи дітей віком до трьох років, почала діяти з 1 січня 2019 року. Тож багатьох батьків зараз цікавить, який порядок відшкодування.

 

Історичний портрет: «Симон Петлюра: міфи та реальність»

Новини (22.05.2019)

З іменем Симона Петлюри пов'язана ціла епоха українських національно-визвольних змагань та творення державності. Він без перебільшення є символом української нації. Досить важливим періодом його діяльності на посту голови Української республіки була доба Директорії УНР.  В радянські часи відомості про життя та діяльність Симона Петлюри замовчувались або викривлялись.