Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 вересня 2018 року о 14-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини

В Красилові планується відкрити будинок сімейного типу

Новини (Учора, 14:36)

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, за ініціативи міського голови Ніли Островської, провела своє засідання постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності міської ради.

Започатковано щоранкову оперативну нараду з дільничним офіцером громади

Новини (Учора, 14:32)

            Оскільки дільничним інспекторам належить важлива роль в охороні громадського порядку, профілактиці правопорушень та забезпечення безпеки мешканців громади, щоранку о 8-й годині, дільничний офіцер поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області  Михайло Спеціальний доповідає міському голові Нілі Островській про оперативні події, що відбулися в Красилівській об’єднаній територіальній громаді за попередню добу.

Красилівська громада відсвяткувала 521-річчя села Кульчини

Новини (21.09.2018)

21 вересня 2018 року   мешканці села Кульчини Красилівської громади відсвяткували 521-річчя села. В цей день жителі села, як завжди, радо зустрічали гостей. Тож  із запашним короваєм на свято завітали міський голова Ніла Островська та  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, які привітали та вручили подяки з подарунками  жителям громади за активну участь у житті села. Своїх односельчан  привітала в.о. старости с.Кульчини Надія Файдевич . А також на святкове дійство завітав народний депутат Андрій Шинькович.

Привітали учасника підпільно-партизанського руху

Новини (21.09.2018)

21 вересня 2018 року напередодні відзначення Дня партизанської слави до красилівчанина й учасника партизанського руху в роки Другої світової війни Нестеренка Миколи Павловича з подарунками та словами вдячності завітали міський голова Ніла Островська, голова Красилівської районної ради ветеранів Володимир Боднарчук, Заступник голови Красилівської районної ради Білик Миколазаступник керівника апарату - начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук. 

Олімпійський урок

Новини (21.09.2018)

         21 вересня, у Міжнародний день миру, у  Красилівській ДЮСШ відбувся олімпійський урок для учнів шкіл міста.

Гостями заходу були: заступник голови Хмельницького обласного відділення НОК України Флентін Віктор Володимирович, секретар Красилівської міської ради Морозович Ірина Володимирівна, начальник відділу освіти Красилівської міської ради Заїка Олена Михайлівна, член виконкому НОК України в Хмельницькій області Лобов Валерій Вадимович.

Школярі  відповідали на запитання вікторини з історії олімпійських ігор, активно брали участь в естафетах. Після змагань усі бажаючі мали  можливість  відвідати майстер-клас зі спортивної ходьби  від Оніщука  Миколи Никифоровича та стати учасником естафети передачі олімпійського вогню. 

Майстер-клас з велотуризму

Новини (21.09.2018)

20 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти  проведено майстер-класи з метою  популяризації сталих видів транспорту, безпечного руху на дорогах, пропаганди здорового способу життя. До участі в них долучились  представники  патрульної поліції, медичні працівники, керівники гуртків, класні керівники.

Круглий стіл - «Розвиток сталої мобільності в громаді – майбутнє за велорухом»

Новини (21.09.2018)

В рамках Європейського тижня мобільності 21 вересня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Розвиток сталої мобільності в громаді – майбутнє за велорухом». У заході взяли участь секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, начальник відділу культури міської ради Інна Грицюк, сімейний лікар комунального некомерційного підприємства «Красилівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Роман Замрій, методист будинку творчості міської ради Віталій Лавренчук, начальник сектору реагування патрульної поліції Болеслав Постемський, інспектор сектору реагування патрульної поліції Володимир Заремба, активний учасник велопробігів у Красилові Олександр Федонюк, вчитель української мови та літератури Людмила Кравчук та учні 6 гімназійного класу НВК «ЗОШ І ст. та гімназія», працівники бібліотеки.

Перший лауреат на Красилівщині

Новини (21.09.2018)

З нагоди  70-річчя  від дня народження  лауреата Державної премії України  Євгена Андрійовича Шкуріна,  з міста Красилова,  20 вересня  2018 року в краєзнавчому відділі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради    проведено  інформаційну годину «Перший лауреат на Красилівщині».  В 1999 році   за створення і впровадження комплексу машин та обладнання для механізації вантажно-розвантажувальних робіт в цукровій промисловості Євгену Андрійовичу  було присуджено Державну  премію України.  

Велич народного подвигу

Новини (21.09.2018)

22 вересня  в Україні відзначається День партизанської слави. Це державне визнання величезного внеску партизанів та підпільників у велику Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, відновлення історичної справедливості  щодо масової участі українського народу у визвольній кровопролитній боротьбі проти гітлерівських загарбників. В цей день згадують людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували власного життя задля перемоги над ненависним ворогом.

Обережно шахраї

Новини (21.09.2018)

Незважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування, наші громадяни продовжують потрапляти на гачок шахраїв, які обкрадають людей, обманом входячи до них у довіру та видурюючи в них останні копійки. З кожним днем зловмисники видумують все нові й нові способи та методи шахрайств. Тому, в черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв та статистику шахрайств.

Так упродовж 2017 року у Красилівському районі зареєстровано 52 факти шахрайств.

Найбільш поширеними є інтернет-шахрайства, зокрема через сайт “OLX” (22 випадки), коли шахраї виставляють оголошення по заниженій ціні та переконують перекинути завдаток на банківську картку.

Святкування Дня міста Красилів