Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 серпня 2018 року о 14-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини

Міський голова проінспектувала хід виконання ремонту дороги в с.Чепелівка

Новини (Сьогодні, 16:58)

15 серпня, міський голова Ніла Островська оглянула якість виконання ремонтних робіт дороги в с.Чепелівка по вул. П.Шемчука, де дорожниками вже виконано частину робіт : облаштувано основу майбутнього асфальтового покриття – подушку зі щебеню та проасфальтовано першу смугу дороги.

Міський голова провела особистий прийом громадян

Новини (Сьогодні, 14:05)

15 серпня 2018 року  міським головою проведено особистий прийом громадян, в ході якого до неї звернулись жителі громади з питань покращення благоустрою прибудинкової території багатоквартирного будинку по вул. Ярослава Мудрого 11, встановленню ліхтаря по вул. Левадна 18 ж та про допомогу у вирішенні питання з підтоплення підвалу багатоквартирного будинку по вул. Михайлівська 18 в м.Красилів. Також надійшли звернення із соціальних, земельних, та житлових питань.

Ремонт доріг продовжується

Новини (Учора, 16:45)

14 серпня 2018 року в с. Заставки по вул. Садова та в с. Чепелівка по вул. П. Шемчука розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття, що реалізується за рахунок співфінансування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, коштів бюджету міської об’єднаної громади та коштів орендарів земель сільськогосподарського призначення (в розрахунку 300 грн. за 1 га).

Прапор Красилова вперше замайорів на найвищій точці України!

Новини (13.08.2018)

  Напередодні 27-ї річниці незалежності України та Дня міста Красилів, міський голова Ніла Островська, депутати Красилівської міської ради, працівники апарату та виконавчих органів міської ради здійснили підкорення найвищої вершини України – г.Говерли.

 

Ухвалено зміни до бюджету громади

Новини (10.08.2018)

Врахувавши потреби у підтримці та розвитку різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади, сесія Красилівської міської ради  10.08.2018 року прийняла рішення ,,Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’.

Продовжуються роботи по підсипанню доріг на території громади

Новини (10.08.2018)

Зважаючи на звернення жителів громади, Красилівська житлово-експлуатаційна контора продовжує проводити роботи по грейдеруванню та підсипанню вулиць щебеневою сумішшю. Так, на початку серпня 2018 року виконано такі роботи по вул. Зелена в  с. Кульчини.

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Красилові

Новини, Оголошення (10.08.2018)

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – Виконавчий комітет Красилівської міської ради, 31000, Хмельницька область, м.Красилів, пл.Незалежності, 2.

2. Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Биченко І.В. – начальник юридичного відділу Красилівської міської ради, секретар конкурсної комісії, тел. (03855) 4-23-29.

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій (максимальна кількість балів – 100):

3.1. Ціна послуги (включає економічно обґрунтовані витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу) – 50 балів.

3.2.  Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою – 15 балів.

3.3. Фінансова спроможність учасника конкурсу – 10 балів.

3.4. Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам  до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) – 15 балів.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади СПЕЦІАЛІСТА ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ ПРИВАТИЗАЦІЇ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ Красилівської міської ради.

Новини, Оголошення (10.08.2018)

  Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Красилівської міської ради:

- громадянство України;

- вища освіта;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

До уваги жителів громади!

Новини, Оголошення (09.08.2018)

  Відповідно до Положення про призначення житлової субсидії після закінчення опалювального (неопалювального) сезону, невикористана сума житлової субсидії повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі.

Частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу, або 150 кВт*г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1-ше травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1-го вересня поточного календарного року громадяни звертаються з відповідною заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.
          У разі неподання відповідної заяви до 1.09.2018р. сім’я втратить право на виплату частини суми невикористаної субсидії.

Вітаємо юних фіналістів Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно»!

Новини (08.08.2018)

З 14 липня по 03 серпня 2018 року за підтримки Красилівської міської ради, учні зразкового дитячого хору «Гармонія» Красилівської дитячої школи мистецтв (керівник Таїсія Данилюк, концертмейстер Ольга Михальчук), мали можливість оздоровитись на березі Чорного моря м. Одеса, в дитячому таборі «Молода гвардія».

Інтерв'ю з міським головою