Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Громада вимагає відповідальності

Громада вимагає відповідальності

Новини (10.01.2018)

Зважаючи на аварійний стан дорожнього покриття по вулиці Будівельна, в 2017 році за моєї ініціативи було виділено на її ремонт із державного бюджету 5,0 млн. гривень та районного бюджету 600,0 тис. грн., розпорядником коштів була Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області. Службою проведено тендер та 31 жовтня 2017 року укладено з Приватним підприємством ,,СТРОЙ-СЕРВІС-999’’    м. Старокостянтинів Договір на надання послуг на проведення поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення О230913 об’їзна м. Красилова (окремими ділянками). За інформацією Служби, проведення вищевказаних робіт проводилось під наглядом  її спеціалістів, які контролювали дотримання технології ремонту, температурних режимів та інших технічних вимог від першого дня ремонту до здачі об’єкта в експлуатацію. Справедливо додати, що роботи виконувались в період проведення осінньо–польових робіт по вивезенню з полів буряка та реалізації  жому.

І, як показав час, ремонтні роботи по вул. Будівельна проведені неякісно, оскільки на даний час дорожнє покриття даної вулиці починає руйнуватись. Зважаючи на те, що замовником виконання вищевказаних робіт з ремонту вул. Будівельна була Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області, з метою захисту інтересів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, 3 січня 2018 року Красилівською міською радою направлено лист до даної установи з вимогою вжити заходи для усунення наявних дефектів дорожнього покриття по вул. Будівельна в м. Красилів. Дане питання перебуває на моєму особистому контролі. Про результати розгляду листа громаду буде повідомлено додатково через газету.

Міський голова Ніла Островська

 

Громада вимагає відповідальності

Громада вимагає відповідальності

Громада вимагає відповідальності

Громада вимагає відповідальності