Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » «Афганістаном зранена душа…»

«Афганістаном зранена душа…»

Новини (13.02.2018)

Згідно Указу Президента України 15 лютого встановлено День вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  який відзначається з 2004 року. Цього ж  дня 1989 року останній радянський солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Після Другої світової війни війська Радянського Союзу брали участь у 24-х локальних війнах і збройних конфліктах на території 16-ти іноземних держав. Солдати та офіцери  виконували військовий обов’язок в Алжирі, Лаосі, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Угорщині, Чехословаччині, Сирії, Анголі, на Кубі та інших державах. Але найбільш масштабною і трагічною була війна в Афганістані, яка тривала майже 10 років.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 12 лютого 2018 року в читальній залі центральної бібліотеки Красилівської міської ради проведено вечір - спогад «Війна пройшла по їхніх долях…». На заході були присутні ветеран афганської війни Володимир Ткачук та учні 10-х класів Красилівської ЗОШ I-III ст. № 3. Бібліотекарі відділу обслуговування  Наталія Ткачук та Олена Мойсеєнок розповіли присутнім в залі про участь радянських воїнів у локальних війнах і збройних конфліктах на території іноземних держав, активну участь колишніх воїнів-афганців в неоголошеній війні на сході України, про групу волонтерів - красилівчан, колишніх воїнів-афганців та військовослужбовців, які постійно допомагають бійцям вистояти і зберегти цілісність нашої країни. Спогадами про пережите під час виконання своїх військових обов’язків в Афганістані поділився Володимир Ткачук і відповів на запитання старшокласників. Учасники заходу переглянули відеопрезентацію «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…» та  ознайомились з матеріалами книжково-документальної виставки – спомин «Афганістаном зранена душа…», підготовленої спільно з краєзнавчим відділом бібліотеки. На завершення учасники заходу сфотографувались на згадку про зустріч. 

 

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»

 «Афганістаном зранена душа…»