Мобільний телефон міської ради - 0970982508
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Новини (14.02.2018)

13 лютого 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулося чергове засідання клубу «Затишок» на тему «Пенсії: що нового?». Член клубу Надія Безсмертна ознайомила учасників заходу з пенсійною реформою в Україні, зокрема розповіла про осучаснення пенсій, страховий стаж, розмір страхового внеску  для фізичної особи у 2018 році, документи, які підтверджують страховий стаж, формулу розрахунку пенсії та ін. Присутні в залі переглянули відеопрезентацію «Зміни в пенсійному законодавстві в Україні» та отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.

Далі для членів клубу було проведено літературний мікс «Жіночі голоси сучасної української літератури». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок розповіла про цікаві факти з життєвої  та творчої біографії відомих українських письменниць Оксани Забужко, Марії Матіос, Ірен Роздобудько та Люко Дашвар, які знайшли своїх шанувальників не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Твори цих письменниць сприймають позитивно читачі і літературні критики, вони неодноразово видавались багатотисячними тиражами. На завершення заходу було проведено огляд  книжкової виставки «Жіноча доля, жіноча проза: сучасні українські письменниці", а присутні в залі поділились враженнями про прочитані твори сучасних українських майстринь слова.

 

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»


5 хвилин з міським головою
Запитай міського голову
Христос ся рождає! Славімо Його!