Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Новини (14.02.2018)

13 лютого 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулося чергове засідання клубу «Затишок» на тему «Пенсії: що нового?». Член клубу Надія Безсмертна ознайомила учасників заходу з пенсійною реформою в Україні, зокрема розповіла про осучаснення пенсій, страховий стаж, розмір страхового внеску  для фізичної особи у 2018 році, документи, які підтверджують страховий стаж, формулу розрахунку пенсії та ін. Присутні в залі переглянули відеопрезентацію «Зміни в пенсійному законодавстві в Україні» та отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.

Далі для членів клубу було проведено літературний мікс «Жіночі голоси сучасної української літератури». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок розповіла про цікаві факти з життєвої  та творчої біографії відомих українських письменниць Оксани Забужко, Марії Матіос, Ірен Роздобудько та Люко Дашвар, які знайшли своїх шанувальників не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Твори цих письменниць сприймають позитивно читачі і літературні критики, вони неодноразово видавались багатотисячними тиражами. На завершення заходу було проведено огляд  книжкової виставки «Жіноча доля, жіноча проза: сучасні українські письменниці", а присутні в залі поділились враженнями про прочитані твори сучасних українських майстринь слова.

 

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»

Відбулося чергове засідання клубу «Затишок»


Святкування Дня міста Красилів