Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Поетичний нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний нон-стоп «Під світлим променем любові»

Новини (14.02.2018)

У багатьох країнах світу 14 лютого відзначають День Святого Валентина — День усіх закоханих.  В Україні це свято стало популярним  у 90-х рр. минулого століття. Оберемки різнобарвних квітів, солодощі, м'які іграшки, повітряні кульки, іноді навіть коштовності або просто теплі обійми — усе це ми даруємо близьким нам людям. А на додаток, особливі листівки - валентинки (часто у вигляді сердечка) з віршами, освідченнями, побажаннями.

 З нагоди свята у  центральній бібліотеці Красилівської міської ради вирувала  романтична атмосфера  та гарний настрій. 13 лютого на юнацькому абонементі відбулося чергове засідання  клубу «Віночок доброти». Члени клубу  та працівники  бібліотеки взяли участь у майстер – класі по виготовленню святкових валентинок, який  провела Тетяна Дузєва. Присутні на заході мали можливість  проявити  свою фантазію,   використовуючи  підручні матеріали: фетр, мереживо, бісер.Усі   дуже старались, і хоч шаблони валентинок  були однаковими, в кінцевому результаті кожна робота набула своєї неповторності. Учасники зустрічі подякували  Тетяні Дузєвій  за проведення чудового майстер – класу.

      А  14 лютого в центральній бібліотеці пройшов поетичний  нон - стоп «Під світлим променем любові», в якому взяли участь учні  9 - Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Бібліотекар  юнацького абонементу Ірина Оліник ознайомила старшокласників  з  історією  цього романтичного свята.  Ведучі  заходу учні   Богдан Чорноус, Максим Навроцький, Дмитро Коберник, Аліна Мацюк  розповіли  усім присутнім про історії  кохання в житті відомих українських поетів та письменників Василя Симоненка, Максима Рильського, Павла Тичини, Ліни Костенко, Миколи Луківа, Володимира Сосюри. Не оминули увагою і любовну лірику талановитих творців. Під час заходу звучали вірші про кохання та  ліричні пісні на слова І.Франка «Чого являєшся мені у сні» та М. Луківа «Живу – Люблю». Слухаючи ці проникливі рядки, поволі приходиш до думки, що сила слова — безмежна, як безмежне все наше життя. А кохання — це найкраще слово, що спонукає нас до дій та дає нам віру у щасливе майбутнє.

На завершення заходу бібліотекар  читальної зали Олена Майсеєнок зробила огляд матеріалів книжкової виставки «Світ починається з любові», на якій були представлені твори українських та зарубіжних письменників.

 

 

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»

Поетичний  нон-стоп «Під світлим променем любові»