Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Шахові здобутки красилівчан

Шахові здобутки красилівчан

Новини (01.03.2018)

26-27 лютого 2018 року в м. Хмельницький відбулася обласна спартакіада школярів з шахів. Змагання відбувалися в чотирьох дисциплінах. У кожній ігровій дисципліні взяли участь 18 команд, які представляли райони та ОТГ Хмельницької області.

Команда м. Красилова у складі Гончар Вікторії, Кравчук Анжели та Корольчук Владислави виборола два других місця у змаганнях зі швидких шахів і блискавичних шахів серед дівчат.

Також вдало виступила команда юнаків, яку представляли: Ільчук Микола, Туровський Марк і Корольчук Петро. Юнаки здобули четверте місце в змаганнях з швидких шахів і третє місце з блискавичної гри.

Призери змагань нагороджені Грамотами та медалями.

Підготував команду до змагань – керівник шахового гуртка будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Максим Макарчук.

 

Шахові здобутки красилівчан

Шахові здобутки красилівчан

Шахові здобутки красилівчан