Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Вітаємо з успішним стартом у 2018 році

Вітаємо з успішним стартом у 2018 році

Новини (06.03.2018)

02-04 березня 2018 року в м. Київ, на базі легкоатлетичного манежу, під патронатом Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

У змаганнях приймало участь 20 команд з областей та міст України та 1 команда із Литовської Республіки, всього – близько 250 учасників.

Традиційно, в основному складі збірної команди ветеранів Хмельницької області з легкої атлетики виступав наш земляк, багаторазовий чемпіон України, красилівчанин Микола Оніщук. Не перестаючи дивувати своєю енергією, Микола Никифорович  приніс до кошика нашої команди 161 бал, здобувши три перших місця у своїй віковій категорії (70-74 роки):  в спортивній ходьбі на 3000 м. (з результатом 17 хв. 31 сек.),  у змаганнях з бігу на 3000 м. (з результатом 12 хв. 57 сек.) та на 800 м. (з результатом 2 хв. 59 сек.)

У підсумку змагань Хмельничани вибороли почесне третє загальнокомандне місце набравши 1609 балів із 20 заліків. Першими стали ветерани спорту з міста Київ, а друге місце посіла збірна команда Харківської області.