Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Майстер-клас із виготовлення маків пам’яті

Майстер-клас із виготовлення маків пам’яті

Новини (08.05.2018)

7 травня 2018 року в Центральній бібліотеці Красилівської міської ради, бібліотекарями Іриною Олійник і Людмилою Тумановською було організовано майстер-клас по виготовленню квітки маку – символу загиблих воїнів, символу смутку.

Присутні  почули історію виникнення цієї квітки. У народі кажуть, що поле, де пролилася кров за волю України, зацвітало маками. Цвіт маку із червоною стрічкою вплітали у вінок чи волосся дівчатам, в родині яких були полеглі в боях. Графічне зображення квітки, є своєрідною ілюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.              

Організатори майсер-класу продемонстрували учасникам клубів за інтересами - «Все на світі вміють рученята», «Віночок доброти», користувачам бібліотеки та їх працівникам, методику виготовлення червоного маку із звичайного гофрованого паперу за допомогою ножиць, клею і тепла своїх рук.

Червоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Майстер-клас із виготовлення маків пам’яті

Майстер-клас із виготовлення маків пам’яті

Майстер-клас із виготовлення маків пам’яті


Святкування Дня міста Красилів