Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Партнерство з аграріями – ключ до вирішення проблеми сільських доріг

Партнерство з аграріями – ключ до вирішення проблеми сільських доріг

Новини (10.05.2018)

З метою вирішення однієї з основних проблем нашої громади – неналежного стану автомобільних доріг – за ініціативи міського голови Ніли Островської було проведено спільне засідання разом з в.о. старост і місцевими аграріями.

У 2018 році Красилівська міська ОТГ отримає 2008,5 тис. грн. інфраструктурної субвенції з державного бюджету. Ці кошти розподілено між сільськими територіями громади у відповідності до кількості населення кожного зі старостинських округів та буде спрямовано на ремонти доріг за співфінансування з бюджету ОТГ та коштів місцевих аграріїв.

По кожному з проектів виготовлено проектно-кошторисну документацію та відправлено на експертизу. Саме механізм партнерства – є хорошою можливість для спільного впровадження таких важливих проектів.

Ніла Василівна висловила присутнім вдячність за розуміння та готовність прийняти дольову участь у капітальному ремонті дорожнього покриття сільських населених пунктів громади.

 

Партнерство з аграріями – ключ до вирішення проблеми сільських доріг

Партнерство з аграріями – ключ до вирішення проблеми сільських доріг