Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » 17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Новини (17.05.2018)

Перш ніж розпочати чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, міський голова Ніла Островська подякувала членам виконкому та усім присутнім за те, що долучились до народної традиції святкування Дня вишиванки та одягнули сьогодні українське національне вбрання – вишиванку.   

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Виконком схвалено низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру, зокрема щодо укладення Меморандуму про співпрацю з громадською організацією „Красилівське районне товариство інвалідів „Захист” в сфері організації на території громади перевезень осіб з інвалідністю службою „Соціальне таксі”; затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості капітального ремонту другого поверху міського сервісного центру; уповноваження діловодів загального відділу міської ради на прийняття від жителів сіл громади заяв для призначення житлових субсидій; передачі на обслуговування Красилівському ПТМ фонтану в сквері Героїв Майдану в м. Красилів та ін.

У зв’язку із завершенням навчального року та проведенням свята останнього дзвоника у закладах середньої освіти та закладах дошкільної освіти громади, виконавчим комітетом традиційно прийнято рішення про вручення солодких подарунків випускникам цих закладів.

Рішенням виконкому взято до відома повідомлення представників релігійних конфесій щодо проведення 03 червня 2018 року з 14-00 до 14-30 години в м. Красилів мирного масового заходу „Свято сім’ї” (місце формування колони – Красилівський міський будинок культури; напрям руху колони – площа Незалежності) та повідомлення Парафії Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у

м. Красилів щодо проведення 03 червня 2018 року з 10-00 до 12-00 години святкової ходи вулицями м. Красилів в честь Присвятих Тіла і Крові Господніх.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб, члени виконавчого комітету прийняли рішення в сфері торгівельної діяльності, надали дозвіл на порушення об’єкту благоустрою з послідуючим впорядкуванням пошкодженої території та дозвіл на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, а також стосовно житлових прав громадян та ін.

Одним із прийнятих рішень погоджено проведення навчально-виховного заходу для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл громади та учнів ДПТНЗ „Красилівський професійно-технічний ліцей” 18 травня 2018 року і навчально-консультаційного заходу для сімейних пар 19 травня 2018 року, за участю профільного лікаря жіночої консультації Оксани Іванченко, в приміщенні Центру культури „Перлина” в м. Красилів.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина.

В ході засідання виконкомом розглянуто звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2018 року.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради