Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Юна красилівчанка вдруге стала чемпіонкою області з шахів.

Юна красилівчанка вдруге стала чемпіонкою області з шахів.

Новини (22.05.2018)

18-20 травня 2018 року в м. Хмельницький проходив чемпіонат Хмельницької області з шахів серед юнаків і дівчат до 8 років. У чемпіонаті взяло участь 10 дівчат та 21 юнак зі всієї області.

Честь Красилівської громади захищали наймолодші вихованці шахового гуртка Красилівського будинку творчості дітей та юнацтва під керівництвом свого тренера Максима Макарчука.

В підсумку змагань двократною чемпіонкою Хмельницької області серед дівчат віком до 8 років стала наша Владислава Корольчук. Дівчинка оформила чемпіонство ще за тур до кінця чемпіонату, і в підсумку здобула 9 перемог у 9 партіях.

Також, вдало виступили юнаки: Ілля Скіпчик, Марк Зварич та Костянтин Шіхов. Семирічний Ілля розділив 3 та 5 місце, і виконав норму третього дорослого розряду з шахів.

Нагадаємо, що у 2017 році Владислава Корольчук представляла Хмельницьку область на чемпіонаті України з шахів, який проходив у м. Кременчук Полтавської області.

Тож, вітаємо нашу юну шахову королеву та бажаємо подальшого успіху в підкоренні спортивних вершин!

 

Юна красилівчанка вдруге стала чемпіонкою області з шахів.

Юна красилівчанка вдруге стала чемпіонкою області з шахів.