Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Жителі громади висловлюють свої побажання та пропозиції

Жителі громади висловлюють свої побажання та пропозиції

Новини (24.05.2018)

Ніла Островська розглянула звернення, які жителі громади адресували міському голові через скриньки «Лист міському голові», що розташовані в холі поліклініки та на автостанції. Найбільш активно використовують надану можливість висловити свої зауваження та пропозиції відвідувачі поліклініки. Всі зауваження та пропозиції  взяті до уваги, розглядаються шляхи їх вирішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Також у своїх листах жителі громади висловлювали подяку міському голові за покращення благоустрою міста, особливо його центральної частини, де облаштовано квіткові клумби та лавочки для відпочинку.

 

Жителі громади висловлюють свої побажання та пропозиції