Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Вирішуємо проблеми разом

Вирішуємо проблеми разом

Новини (07.06.2018)

На засіданні виконавчого комітету міської ради від 31.05.2018, прийняте рішення про запровадження інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто» в Красилові, сайт призначений для оперативного та ефективного вирішення актуальних проблем громади.

Жителі зможуть відмітити на карті та детально описати існуючу проблему. А це означає, що зареєструвавшись на сайті, зі смартфона чи свого комп’ютера, кожен  красилівчанин матиме змогу повідомити про будь-яку проблему чи подію. Адресат кожного запиту, отримає відповідь на своє прохання, після обробки інформації модератором. До прикладу, можна повідомляти про аварійні відрізки дороги, пошкодження майна чи відкритий люк. І відстежувати статус виконання вашого запиту. Така платформа налагодить комунікацію між органами влади,комунальними службами та громадою,пришвидшить виявлення проблем та їх вирішення.

Вирішуємо проблеми разом