Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Депутати одноголосно підтримали рішення про розміщення на депозиті тимчасово вільних коштів бюджету громади

Депутати одноголосно підтримали рішення про розміщення на депозиті тимчасово вільних коштів бюджету громади

Новини (19.06.2018)

Зважаючи на те, що придбання комунальної техніки (сміттєвоза, трактора та двох автобусів) проводилося через процедуру публічних закупівель, яка тривала кілька місяців, на початку поточного року Красилівською міською радою були розміщені на депозитному рахунку в АТ «Ощадбанк» тимчасово вільні кошти бюджету громади в сумі 8812,5 тис. грн.

Станом на 15.06.2018 року кошти повернені з депозитного рахунку та використані на оплату вищезазначеної техніки, а до бюджету додатково надійшло 122,8 тис. грн. у вигляді відсотків за розміщення коштів.

Спираючись на такий позитивний досвід, міською радою 19.06.2018 року прийняте рішення «Про проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади», що дасть змогу отримати додаткові надходження до бюджету громади.