Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Новини (22.06.2018)

Сьогодні, 22 червня 2018 року, людська пам’ять повертає нас на 77 років назад, у вир початку найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни, в якій нацизм запрограмував наперед Україні довічне рабство та поетапне повне знищення нації. Щорічно, в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона ввійшла в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце й кожну долю.

Міський голова Ніла Островська, перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник разом з працівниками Красилівської міської ради, Красилівської районної державної адміністрації, Красилівської районної ради, а також представники інших підприємств, установ, організацій громади схилили голови у хвилині мовчання за загиблими у роки Другої світової війни та воїнами-учасниками операції Об’єднаних сил, які смертю хоробрих полягли у боях за територіальну цілісність України.      

На завершення заходу, присутні поклали квіти до Меморіального комплексу Площа Слави в м. Красилів, вшанувавши світлу пам’ять усіх тих, хто впав на полі брані та жертвував найдорожчим для того, щоб наша держава була вільною від будь-якого завойовника.

 

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

 

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

 

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!