Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » «Ще довго пам'яттю болітиме війна»

«Ще довго пам'яттю болітиме війна»

Новини (22.06.2018)

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах  присвячена книжково-документальна виставка-спогад «Ще довго пам'яттю болітиме війна». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»,   «Україна у полум'ї війни. 1941-1945»,  «Друга світова війна в історичній пам’яті України», «Україна в роки Другої світової війни» та багато інших. Виставка доповнена  експонатами  тих років та світлинами.

22 червня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулася презентація матеріалів виставки-спогаду «Ще довго пам'яттю болітиме війна», приуроченої    Дню скорботи і вшануванню пам`яті жертв війни в Україні.   Особливо зацікавили присутніх краєзнавчі матеріали «Поділля у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 рр.)»,  «Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945рр.) або Поділля очима солдатів Вермахту»,  «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник документів та матеріалів»,  «Збережемо пам’ять про подвиг»,     фотоальбоми, спогади ветеранів та учасників Другої світової війни  Красилівщини.

 

«Ще довго пам'яттю болітиме війна»

 

«Ще довго пам'яттю болітиме війна»

 

«Ще довго пам'яттю болітиме війна»