Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Відбувся виїзний прийом громадян в с. Дружне

Відбувся виїзний прийом громадян в с. Дружне

Новини (26.06.2018)

Сьогодні, 26 червня 2018 року, в с. Дружне секретарем Красилівської міської ради Іриною Морозович та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мариною Слободянюк проведено виїзний прийом громадян, на якому також була присутня в.о. старости Валентина Семенчук.

Під час прийому піднімалась низка важливих питань, зокрема, щодо ремонту та підсипання доріг в с. Дружне, ремонту фельдшерсько-акушерського пункту, стану очисних споруд.

Крім того, присутнім було повідомлено, що на липень 2018 року заплановано проведення ремонтних робіт по освітленню вулиць села, проінформовано про придбання Красилівською ЖЕК додаткових автобусів, які незабаром розпочнуть перевезення пасажирів по додаткових маршрутах на території громади, в тому числі в с. Дружне.

 Усі питання, порушені жителями села, будуть розглянуті згідно чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Після прийому громадян секретар міської ради та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відвідали ДНЗ „Струмочок”, в якому на даний час проводяться ремонтні роботи з метою підготовки до нового навчального року, та фельдшерсько-акушерський пункт у с. Дружне.   

 

 

 

 

 

Відбувся виїзний прийом громадян в с. Дружне

 

Відбувся виїзний прийом громадян в с. Дружне

 

Відбувся виїзний прийом громадян в с. Дружне