Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Новини (12.07.2018)

Залізничний транспорт, як будь-який інший транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. Небезпечними факторами є залізничні колії, переїзди, посадочні платформи, вагони, системи електропостачання, ймовірність отримання травм під час посадки, або висадки.
Аналіз випадків травмування осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталося внаслідок порушення потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».
З початку року станом на 01.06.2018 року, на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, або інших видів впливу, отримали травми різного ступеня важкості 244 сторонні особи, проти 200 у минулому році. Серед травмованих унаслідок ураження електричним струмом постраждало 9 сторонніх осіб, проти 14 у минулому році, з них 1 зі смертельним наслідком, проти 3 минулого року.
Травмовано 11 дітей віком до 16 років із них 3 смертельно.
Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.
Отож нагадуємо, що пасажирам забороняється:

- Проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів.

- Заходити у вагон і виходити з вагона під час руху потяга.

- Висуватися із вікон вагонів і дверей тамбурів під час руху потяга.

- Стояти на підніжках і перехідних площадках, відчиняти двері вагонів під час руху потяга, затримувати .автоматичні двері вагонів під час їх зачинення і відчинення.

- Проїжджати у вантажних потягах без спеціального дозволу.

- Знаходитись в потязі у нетверезому стані.

- Залишати дітей без нагляду на вокзалі та в потязі.

- Провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі і вибухові речовини.

- Виходити із вагона на міжколійя і знаходитись там під час руху потяга.

- Стрибати з платформи на залізничні колії.

- Проводити на пасажирських платформах рухомі ігри.

- Палити у вагонах (в тому числі в тамбурах) приміських потягів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських потягів.

- Бігти по платформі поруч із вагоном потяга, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу потяга без зупинки.

- Підходити до вагона до повної зупинки потяга.

- Без потреби самовільно зупиняти потяг.

- Самостійно перевозити ручну поклажу засобами, які призначені для перевезення пошти або багажу працівниками пошти та залізниці.

- Розміщувати ручну поклажу в тамбурах вагона, коридорі салону, проходах купе та в проході вагона приміського потяга.

Бережіть своє життя і здоров’я, та життя і здоров’я людей, які Вас оточують!

Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!