Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області

Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області

Новини, Оголошення (03.08.2018)

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

 

Номінації Конкурсу

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2017-2018 роках в наступних чотирьох номінаціях:   

«Краща онлайн-публікація» 

«Краща публікація у друкованих ЗМІ»  

«Кращий радіоматеріал»  

«Краща телепрограма, сюжет».  

Тематика робіт  

На Конкурс приймаються роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють різні аспекти процесу реформування. В рамках Конкурсу перевага надаватиметься матеріалам, які відповідають такій тематиці:

- конституційна реформа в Україні в частині децентралізації влади; 

- мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформ, спрямованих на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування; 

- добровільне об’єднання територіальних громад (реалізація Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»);

- співпраця територіальних громад (реалізація Закону України «Про співробітництво територіальних громад»);

- фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад від реалізації положень оновлених Бюджетного та Податкового кодексів, нової - - регіональної політики включно з функціонуванням Державного фонду регіонального розвитку);

 

кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціальноекономічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Дедлайн: 31.10.2018 року

 

        Призовий фонд  

В кожній з чотирьох номінацій визначаються три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі:  

І премія     – 10000 грн. 

ІІ премія    – 7000 грн. 

ІІІ премія   – 5000 грн.  

Учасники Конкурсу 

  Учасниками Конкурсу можуть бути автори матеріалів, розміщених вперше у 20172018 роках у національних, регіональних та місцевих друкованих та електронних ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) та форм власності (державної, приватної, комунальної). 

 

Вимоги до матеріалів   

Подані на Конкурс матеріали повинні відповідати таким основним вимогам та критеріям: 

- матеріали мають бути опублікованими в ЗМІ вперше у 2017-2018 роках;  

- матеріали мають відповідати тематичним пріоритетам Конкурсу;  

- матеріали мають фахово висвітлювати тематику, коректно застосовуючи необхідну термінологію; 

- матеріали мають містити актуальну інформацію, яка сприятиме розумінню суті реформи, висвітлюватиме кращі практики (здобутки, проекти, програми, корисні ініціативи тощо) органів місцевого самоврядування та/чи громади. 

 - автори конкурсних медіа матеріалів мають дотримуватись етичних норм та стандартів журналістики (баланс думок і точок зору, об’єктивність, достовірність (посилання на джерела), відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота представлення фактів та інформації з проблеми тощо). 

 Інформація у конкурсних роботах має бути викладена оригінально, креативно, з авторським підходом, враховуючи цільову аудиторію.

 

Для учасників номінації «Краща онлайн-публікація»: 

- текст статті в форматі .doc з посиланням (лінком) на першу публікацію матеріалу в онлайн виданні та зазначенням дати першої публікації;

- скріншот екрану публікації у форматі .jpeg., що містить повний текст та дату публікації. 

- кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 15000 др. зн. -  загальний обсяг файлу не повинен перевищувати 10 Мб.

 

Для учасників номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ»:

 - текст статті в форматі .doc з позначенням реквізитів (назви, номера та дати) друкованого ЗМІ, де він був вперше опублікований;

 - скановане зображення статті у верстці друкованого ЗМІ, де її було вперше опубліковано, а також першої/титульної сторінки цього ЗМІ з його реквізитами (назва, номер, дата випуску) у форматі .jpeg, .pdf.  - кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 15000 др. зн.

 - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 10 Мб.

Для учасників номінації «Кращий радіоматеріал»: 

- аудіозапис в форматі .mp3, .wma студійної якості а також текстове розшифрування радіоматеріалу в форматі .doc.

- довідка з радіокомпанії із підтвердженням дати виходу радіоматеріалу у ЗМІ. 

- хронометраж запису має бути від 1,5 хв. до 20 хв. - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 40 Мб.

 

Для учасників номінації «Краща телепрограма, сюжет»:

- відеозапис в форматі .mp4, .avi студійної якості, а також текстове розшифрування матеріалу відеоматеріалу в форматі .doc.

- довідка з телекомпанії із підтвердженням дати виходу відеоматеріалу у ЗМІ.

- хронометраж запису має бути від 1,5 хв. до 45 хв. - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 700 Мб. Кожен учасник може подати на Конкурс одну роботу в будь-якій із номінацій.

 

Для участі в Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму Конкурсу  та додати до неї одну роботу (публікацію, або аудіо- чи відеозапис) у вигляді посилання (link) на цю роботу, яка попередньо завантажується автором на файлообмінні хмарні сервіси або до мереж YouTube, Vimeo, SoundCloud та має знаходитися там у вільному доступі до моменту оголошення переможців Конкурсу.

 Рішення про визначення переможців Конкурсу буде оголошено до Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2018 року та оприлюднено на офіційному сайті Хмельницької обласної ради, в газеті «Подільські вісті» та в інших засобах масової інформації.

 

Детальна інформація про умови та порядок проведення Конкурсу за посиланням http://km-oblrada.gov.ua/pro-oblasniy-konkurs-zhurnalistskikh, тел. (0382) 76-53-33 або e-mail: presa@km-oblrada.gov.ua, presa-km@ukr.net.

 

Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області 

 

 

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області. 
 
Номінації Конкурсу До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2017-2018 роках в наступних чотирьох номінаціях:  «Краща онлайн-публікація»  «Краща публікація у друкованих ЗМІ»  «Кращий радіоматеріал»  «Краща телепрограма, сюжет». 
 
Тематика робіт На Конкурс приймаються роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють різні аспекти процесу реформування. В рамках Конкурсу перевага надаватиметься матеріалам, які відповідають такій тематиці: 
  конституційна реформа в Україні в частині децентралізації влади;  
 мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформ, спрямованих на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;  
 добровільне об’єднання територіальних громад (реалізація Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»);  
 співпраця територіальних громад (реалізація Закону України «Про співробітництво територіальних громад»);  
 фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад від реалізації положень оновлених Бюджетного та Податкового кодексів, нової регіональної політики включно з функціонуванням Державного фонду регіонального розвитку); 
  кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціальноекономічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям. 
 
Дедлайн: 31.10.2018 року 
 
 
 
Призовий фонд В кожній з чотирьох номінацій визначаються три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі: І премія     – 10000 грн. ІІ премія    – 7000 грн. ІІІ премія   – 5000 грн. 
 
Учасники Конкурсу  Учасниками Конкурсу можуть бути автори матеріалів, розміщених вперше у 20172018 роках у національних, регіональних та місцевих друкованих та електронних ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) та форм власності (державної, приватної, комунальної).  
 
Вимоги до матеріалів  Подані на Конкурс матеріали повинні відповідати таким основним вимогам та критеріям: - матеріали мають бути опублікованими в ЗМІ вперше у 2017-2018 роках; - матеріали мають відповідати тематичним пріоритетам Конкурсу; - матеріали мають фахово висвітлювати тематику, коректно застосовуючи необхідну термінологію; - матеріали мають містити актуальну інформацію, яка сприятиме розумінню суті реформи, висвітлюватиме кращі практики (здобутки, проекти, програми, корисні ініціативи тощо) органів місцевого самоврядування та/чи громади. - автори конкурсних медіа матеріалів мають дотримуватись етичних норм та стандартів журналістики (баланс думок і точок зору, об’єктивність, достовірність (посилання на джерела), відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота представлення фактів та інформації з проблеми тощо). Інформація у конкурсних роботах має бути викладена оригінально, креативно, з авторським підходом, враховуючи цільову аудиторію. 
 
Для учасників номінації «Краща онлайн-публікація»:  - текст статті в форматі .doc з посиланням (лінком) на першу публікацію матеріалу в онлайн виданні та зазначенням дати першої публікації;  - скріншот екрану публікації у форматі .jpeg., що містить повний текст та дату публікації.  - кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 15000 др. зн. -  загальний обсяг файлу не повинен перевищувати 10 Мб. 
 
Для учасників номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ»: - текст статті в форматі .doc з позначенням реквізитів (назви, номера та дати) друкованого ЗМІ, де він був вперше опублікований; - скановане зображення статті у верстці друкованого ЗМІ, де її було вперше опубліковано, а також першої/титульної сторінки цього ЗМІ з його реквізитами (назва, номер, дата випуску) у форматі .jpeg, .pdf.  - кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 15000 др. зн. - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 10 Мб. 
Для учасників номінації «Кращий радіоматеріал»:  - аудіозапис в форматі .mp3, .wma студійної якості а також текстове розшифрування радіоматеріалу в форматі .doc. - довідка з радіокомпанії із підтвердженням дати виходу радіоматеріалу у ЗМІ.  - хронометраж запису має бути від 1,5 хв. до 20 хв. - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 40 Мб. 
 
Для учасників номінації «Краща телепрограма, сюжет»:  - відеозапис в форматі .mp4, .avi студійної якості, а також текстове розшифрування матеріалу відеоматеріалу в форматі .doc. - довідка з телекомпанії із підтвердженням дати виходу відеоматеріалу у ЗМІ. - хронометраж запису має бути від 1,5 хв. до 45 хв. - загальний обсяг файлів не повинен перевищувати 700 Мб. Кожен учасник може подати на Конкурс одну роботу в будь-якій із номінацій. 
 
Для участі в Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму Конкурсу  та додати до неї одну роботу (публікацію, або аудіо- чи відеозапис) у вигляді посилання (link) на цю роботу, яка попередньо завантажується автором на файлообмінні хмарні сервіси або до мереж YouTube, Vimeo, SoundCloud та має знаходитися там у вільному доступі до моменту оголошення переможців Конкурсу. Рішення про визначення переможців Конкурсу буде оголошено до Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2018 року та оприлюднено на офіційному сайті Хмельницької обласної ради, в газеті «Подільські вісті» та в інших засобах масової інформації. 
 
Детальна інформація про умови та порядок проведення Конкурсу за посиланням http://km-oblrada.gov.ua/pro-oblasniy-konkurs-zhurnalistskikh, тел. (0382) 76-53-33 або          e-mail: presa@km-oblrada.gov.ua, presa-km@ukr.net.