Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Оголошення про проведення підривних робіт

Оголошення про проведення підривних робіт

Новини, Оголошення (08.08.2018)

12 серпня 2018 року з 8:00 по 18:00 год. товариством з обмеженою відповідальністю «АІК Трейдінг» будуть проведені роботи з руйнування вибухом виведеної з експлуатації будівлі елеватору, що знаходиться за адресою : Хмельницька область, м. Красилів,  вул. М.Грушевського, б. 150.

        Підривні роботи проводитимуться методом направленого вибуху способом малих зарядів згідно Проекту, погодженого з Управлінням Держпраці України у Хмельницькій області. Підготовчі та вибухові роботи проведуть з неухильним дотриманням правил безпеки та охорони праці, з виставленням постів живого очеплення по периметру меж підприємства. Небезпечна зона при проведенні вибухових робіт за межі підприємства не виходить. На проведення означених робіт в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області зареєстроване «Повідомлення про намір розпочати виконання підривних робіт» за № 22 від 04.06.2018р.

Безпосередньо руйнування вибухом означених будівель, проведе товариство з обмеженою відповідальністю «СПЕЦВИБУХПРОМ», яке має дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки( вибухових робіт) від 28.09.2017 № 99.17.30.