Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Виконавчий комітет, Засідання (27.09.2018)

27.09.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчим комітетом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2018 року.

 

З нагоди Дня усиновлення, який в нашій державі відзначається щорічно 30 вересня, виконкомом прийнято рішення про проведення Всеукраїнської акції-флешмобу „Усиновлення – це любов назавжди”, спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи, відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 03.09.2018 року № 249/2018-р „Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2018 року” та враховуючи продовження строків осіннього призову, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в громаді чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року.

 

Одне з прийнятих рішень стосувалося опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2018/2019, який вирішено розпочати на території громади з 01 жовтня 2018 року, за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура повітря не перевищуватиме плюс 8 градусів.

Виконавчим комітетом внесено зміни до розкладів руху автобусних маршрутів загального користування на території громади, а саме: № 3 АС-Башта-РЕМ-Лікарня, Красилів-Дубище/2 та Красилів-Заставки-Дружне, затверджено акт обстеження квартири, створено робочу групу з комплексного обстеження матеріально-побутових умов проживання деяких категорій населення громади для вирішення соціальних питань та ін.

 

Рішенням виконкому взято до відома повідомлення представників релігійних конфесій щодо проведення 07 жовтня 2018 року з 14-00 до 17-00 години на площі Незалежності в м. Красилів мирного масового заходу „Дня подяки”, в ході якого відбудеться святковий концерт, дитячі розваги та кулінарні частування.

Члени виконавчого комітету розглянули звернення жителів громади і прийняли рішення про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян, щодо зміни адресного номера житлового будинку в м. Красилів.

 

На засіданні виконкому також розглянуто вісім протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Pозглянувши звернення суб’єктів господарювання, виконком продовжив термін дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності громади, надав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами по вул. М. Грушевського в м. Красилів та погодив розміщення торговельного намету (у вигляді кавового стакана) по вул. М. Грушевського в місті.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування та право власності на яке матимуть діти.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, також розглянуті питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей та зобов’язано їх забезпечити належне виховання і утримання дітей.

 

На підставі клопотання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації щодо загрози життю й здоров’ю дітей, які проживають у одній із сімей громади, заслухавши представників відповідних соціальних служб, члени виконкому прийняли рішення про негайне відібрання дітей у матері з подальшим позбавленням її батьківських прав у судовому порядку.

 

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади