Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Засідання (25.10.2018)

25.10.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2018 року, розглянуто питання про дебіторську та кредиторську заборгованість Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства і Красилівського підприємства теплових мереж за третій квартал 2018 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості цих комунальних підприємств, станом на 01.10.2018 року, становить 1249,6 тис. грн. (на 01.07.2018 року – 1351,6 тис. грн.), а розмір кредиторської заборгованості – 1342,9 тис. грн. (на 01.07.2018 року – 1513,2 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано представників зазначених комунальних підприємств.

З метою задоволення потреб у пасажирських перевезеннях, виконавчим комітетом, як організатором пасажирських перевезень на території громади, визначено переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Красилівську житлово-експлуатаційну контору по наступних маршрутах: Красилів-Дубище/2, Красилів-Заставки-Дружне та № 3 АС-Башта-РЕМ-Лікарня.

Враховуючи прохання жителів міста, виконкомом внесено зміни до розкладів руху автобусних маршрутів загального користування в м. Красилів, а саме: № 3 АС-Башта-РЕМ-Лікарня та № 4 Автостанція-РЕМ-Автостанція-Поліклініка-Лікарня-ХПП-Залізничний вокзал.

В ході засідання члени виконкому також розглянули три протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та наклали на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Рішеннями виконавчого комітету оголошено конкурс на право погодинної оренди нерухомого майна комунальної власності громади, погоджено проведення благоустрою прилеглої території біля спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Михайлівська, 18 в м. Красилів, внесено зміни до складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, встановлено режим роботи комісійного магазину по вул. М. Грушевського, 146/2 в м. Красилів, а також погоджено проведення 31 жовтня 2018 року спортивних змагань в приміщенні Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”.

На підставі розгляду звернень жителів громади, члени виконкому прийняли рішення стосовно житлових прав громадян, щодо зміни і присвоєння адресних номерів житловим будинкам в м. Красилів.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування та право власності на яке мають діти.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, також розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків жителькою громади по відношенню до своєї неповнолітньої дочки та зобов’язано її забезпечити належне виховання і утримання дитини.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади