Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської ради16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Підведено підсумки Всеукраїнського турніру з гандболу присвяченого пам’яті Петра Місюри

Новини (03.11.2018)

Протягом 1- 3 листопада на базі дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2008-2009 років народження присвячений пам’яті першого директора школи Петра Михайловича Місюри.

В урочистому закритті змагань та нагородженні переможців взяли участь секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Заїка, які побажали учасникам змагань здоров’я, сили, наснаги та щоб спортивний дух і надалі панував серед юних спортсменів.

В підсумку почесне перше місце виборола команда з Мелітополя, срібло здобули гандболісти з Южного, а бронзовими призерами стала команда з Луцька. Команди Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи посіли 4-5 місце в загальному заліку.Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо усі команди з гарними результатами та бажаємо нових здобутків і перемог!