Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини (08.11.2018)

  08.11.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за 9 місяців 2018 року, та прийняли відповідне рішення.

Виконавчим комітетом розглянуто питання щодо організації та проведення в громаді заходів до Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв голодоморів. Так, рішеннями виконкому передбачено проведення 21 листопада 2018 року мітингу з нагоди Дня Гідності та Свободи біля пам’ятника Героям України в м. Красилів, а 24 листопада 2018 року тематичних заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів у Центрі культури „Перлина” і біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в м. Красилів (план заходів буде розміщено в газеті „Красилівський вісник” та на веб-сайті Красилівської міської ради).

На засіданні виконкому також проаналізовано стан дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівської житлово-експлуатаційної контори за третій квартал 2018 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості даного комунального підприємства, станом на 01.10.2018 року, становить 1603,2 тис. грн. (на 01.07.2018 року – 1204,5 тис. грн.), а розмір кредиторської заборгованості – 694,7 тис. грн. (на 01.07.2018 року – 1358,9 тис. грн.). Під час розгляду даного питання було заслухано представника зазначеного комунального підприємства.

Члени виконавчого комітету міської ради внесли зміни до Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого рішенням виконкому від 05.12.2017 року № 09, передбачивши прийняття в ІІ півріччі 2018 року рішення про коригування тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території громади, з метою приведення чинних тарифів до економічно обґрунтованого рівня, у зв’язку із зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів.

Серед інших прийняті рішення, якими визначено посадових осіб, уповноважених складати протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, погоджено Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театру імені М. Старицького проведення вистав в Центрі культури „Перлина” в м. Красилів, взято до відома повідомлення Красилівської районної організації Політичної партії „Об’єднання „САМОПОМІЧ” в Хмельницькій області щодо встановлення інформаційного намету в місті, створено комісію з передачі в комунальну власність громади відомчої (службової) квартири.

Розглянувши звернення жителів громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян, щодо присвоєння і зміни адресних номерів об’єктів нерухомого майна в м. Красилів.

В ході засідання виконкому також розглянуто три протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке має малолітня дитина.

За результатами розгляду звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні, члени виконкому затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території громади та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в другому півріччі 2018 року.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, розглянуто питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей та зобов’язано їх забезпечити належне виховання і утримання дітей, а також прийнято рішення щодо подання суду кандидатури для призначення піклувальника в ході розгляду відповідної судової справи.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади