Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Засідання (22.11.2018)

22.11.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2018 року, члени виконкому розглянули інформацію Красилівської житлово-експлуатаційної контори про стан та утримання доріг громади в зимовий період 2018-2019 років. В ході обговорення, було відмічено, що з метою забезпечення належного стану доріг населених пунктів громади в зимовий період, комунальним підприємством проведено наступні роботи: здійснено капітальний ремонт доріг по вул. Центральна, с. Кульчини, с. Заставки, с. Дружне, с. Чепелівка; виконано ямковий (поточний) ремонт дорожнього покриття частини вулиць громади; проведено підсипання деяких вулиць і провулків громади щебенем; виконано капітальний та поточний ремонт вуличного освітлення; здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна, вул. Добровольського, вул. Степана Хотовицького та вул. М. Грушевського; відремонтовано та прочищено всі приймальники зливової каналізації, прочищено водовідвідні труби під автошляхами, заглиблено та прочищено зливові канави; проведено вирубку аварійних та сухостійних дерев на узбіччі доріг міста; придбано 22 тонни солі й 700 тонн піску та ін. За результатами розгляду зазначеного питання виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

У зв’язку із приєднанням Чернелівської сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, виконкомом прийнято відповідні рішення в частині організації роботи Чернелівського старостинського округу.

Виконавчим комітетом обговорено стан організації харчування у закладах дошкільної освіти Красилівської міської ради. Було зазначено, що загальне керівництво організацією харчування в закладах дошкільної освіти здійснює керівник, який спільно з медичним персоналом (у разі наявності) забезпечує постійний контроль за організацією харчування, у тому числі за умовами і строками зберігання продуктів харчування та їх реалізації, технологією приготування страв, дотриманням норм харчування тощо. Заслухавши начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради, члени виконкому прийняли відповідне рішення.

Члени виконавчого комітету розглянули звернення жителів громади і прийняли рішення стосовно житлових прав громадян, щодо зміни адресних номерів житлових будинків та земельної ділянки в м. Красилів.

Виконавчим комітетом також визначено відповідальних осіб із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території громади, погоджено проведення 28 листопада 2018 року концерту народного артиста України Павла Дворського у Центрі культури „Перлина” в м. Красилів та ін.

В ході засідання виконкому розглянуто п’ять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, за результатами розгляду звернень служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке має неповнолітня дитина, а також встановлено опіку над нерухомим майном, що належить дітям-сиротам.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

 

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

 

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади