Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність

ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність

Новини (04.12.2018)

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. В цей день світова громадськість висловлює солідарність з людьми, яких торкнулася епідемія і підтримку зусиль по боротьбі з цією глобальною проблемою.

З цієї нагоди в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради 3 грудня 2018 року проведено годину застереження «ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність». У заході взяли участь директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамара Магмет та учні 9-б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Тамара Магмет розповіла про історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи його поширення та  заходи профілактики щодо запобігання інфекції. Увагу учнів було акцентовано на тому, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе ВІЛ і зробити все можливе, щоб уберегти себе та своїх близьких від страшної інфекції, толерантно ставитись до ВІЛ-позитивних людей. Старшокласники з цікавістю  переглянули і активно обговорили пізнавальне відео «Що таке ВІЛ/СНІД». На завершення провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок ознайомила присутніх в залі  з матеріалами міні-виставки «Про СНІД забувати не слід».

А на юнацькому абонементі 3 грудня  для учнів шкіл міста  проведено інформаційну годину «Не дай СНІДу шанс». Для більш детального ознайомлення з даною проблемою для користувачів бібліотеки  було підготовлено книжкову виставку «Скажи STOP СНІДу».

ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність

ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність

ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність

ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність