Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Засідання (07.12.2018)

В День місцевого самоврядування, 07 грудня 2018 року, під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2018 року, члени виконкому обговорили питання організації урочистого відкриття новорічної ялинки в м. Красилів 19 грудня 2018 року. Також, традиційно, виконавчий комітет вирішив оголосити новорічний конкурс „Подаруй жителям громади святковий настрій” за номінаціями:

„Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат), 

„Краще новорічне вікно”,

„Кращий новорічний балкон”,

„Краща новорічна вітрина”, 

„Краща новорічна садиба приватного сектору”, 

„Дитячий малюнок „Моє новорічне місто (село)”.

Підсумки конкурсу будуть підведені до 26 січня 2019 року.

З метою об’єднання зусиль підприємств, установ, організацій, представників бізнесових і банківських структур та усієї громади для створення затишку й домашнього комфорту в будинку сімейного типу у м. Красилів, придбаного для підтримки дітей громади, які опинились у складних життєвих обставинах, виконавчий комітет міської ради оголосив акцію „Миколаєм може бути кожен”.

Серед планових питань, які розглянув виконком, також було питання про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. 

Члени виконавчого комітету розглянули звернення жителів громади і прийняли рішення стосовно житлових прав громадян, щодо зміни (присвоєння) адресних номерів житлових будинків та земельних ділянок в м. Красилів, продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності громади, а також створили комісію по обстеженню квартири, з метою встановлення її відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання непридатною для проживання.

В ході засідання виконкому розглянуто десять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Рішеннями виконавчого комітету встановлено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, передано в погодинну оренду нерухоме майно комунальної власності громади для проведення занять з гри у футзал (міні-футбол), погоджено СТ „Домашній хліб” виїзну торгівлю хлібобулочними виробами в місті та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування яким мають діти. Крім того, виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, визначено місце проживання малолітньої дитини.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади