Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Виконавчий комітет, Засідання (20.12.2018)

20.12.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2018 року, члени виконкому обговорили проект бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, розрахований на основі показників, що передбачені Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”. Вони також попередньо розглянули і схвалили проект Програми благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про облік сімей, які проживають на території громади та перебувають в складних життєвих обставинах.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконкомом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2019 року.

У зв’язку із проведенням новорічних ранків у закладах освіти міської ради з нагоди святкування Нового 2019 року, виконавчим комітетом прийнято рішення про вручення новорічних подарунків вихованцям закладів дошкільної освіти, а також учням (переможцям і призерам олімпіад та конкурсів) шкіл за їх високі досягнення у навчанні.

В ході засідання виконкомом розглянуто звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори щодо коригування тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території громади, у зв’язку із зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів. З метою задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, виконавчим комітетом міської ради скориговано тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Красилів до 5,00 грн., а на маршрутах Красилів-Дубище/2 та Красилів-Заставки-Дружне до 10,00 грн. Скоригований тариф вступить в дію з дня, наступного за днем розміщення відповідного повідомлення в засобах масової інформації.

Враховуючи прохання жителів громади, виконкомом внесено зміни до розкладів руху автобусних маршрутів загального користування на території громади, а саме: № 4 Автостанція-РЕМ-Автостанція-Поліклініка-Лікарня-ХПП-Залізничний вокзал та Красилів-Дубище/2.

Одним із прийнятих рішень погоджено релігійній організації „Хмельницьке обласне об’єднання української церкви християн віри євангельської” проведення 26 грудня 2018 року безкоштовної вистави „Вечір перед Різдвом” в залі Красилівського міського будинку культури.

В ході засідання виконкому розглянуто шість протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Рішеннями виконавчого комітету виключено з житлового фонду непридатну для проживання квартиру в багатоквартирному житловому будинку по вул. Центральна в м. Красилів, погоджено суб’єктам господарювання розміщення торговельних наметів по вул. Булаєнка (навпроти автовокзалу) і вул. М. Грушевського (біля приміщення побуткомбінату) в місті.

Розглянувши звернення жителів громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення стосовно житлових прав громадян (взяття на квартирний облік, продовження терміну тимчасового проживання у жилих приміщеннях комунальної власності громади), щодо зміни і присвоєння адресних номерів житловим будинкам на території громади.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, власниками і користувачами яких є діти.

Під час засідання члени виконкому також розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх малолітніх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків та зобов’язали їх забезпечити належне виховання і утримання дітей.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади