Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » У бюджеті громади на 2019 рік закладено 3 млн. грн. на придбання двох автобусів

У бюджеті громади на 2019 рік закладено 3 млн. грн. на придбання двох автобусів

Новини (04.01.2019)

Красилівська міська рада передбачила у бюджеті громади на 2019 рік кошти в сумі 3 млн. грн. на придбання двох автобусів, які будуть здійснювати пасажирські перевезення з м.Красилів до населених пунктів Чернелівського старостинсього округу.
        Сьогодні, 4 січня 2019 року, проведено спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності  та з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою, в ході якого було розглянуто пропозиції  щодо придбання  автобусів, їх тип, пасажировмісність та інші технічні характеристики.

 

У бюджеті громади на 2019 рік закладено 3 млн. грн. на придбання двох автобусів