Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Проведено перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради

Проведено перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради

Новини (10.01.2019)

10 січня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2019 року, члени виконкому проаналізували стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли у 2018 році, та прийняли відповідне рішення.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи, відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 20.11.2018 року № 339/2018-р „Про проведення приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці у січні-березні 2019 року”, виконкомом прийнято рішення про сприяння у проведенні на території громади приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці у січні-березні 2019 року.

В ході засідання виконавчим комітетом підведено підсумки новорічного конкурсу „Подаруй жителям громади святковий настрій”, оголошеного рішенням виконкому від 07.12.2018 року № 536, головною умовою якого було оформлення будинків, вітрин магазинів, вікон та класних кімнат на новорічну тематику. Визначено переможців конкурсу в наступних номінаціях:

- „Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат) – 4-А Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 1-А Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; 1 клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П. Кізюна; 3-А клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”;

- „Краще новорічне вікно” – 6-А Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; клас образотворчого мистецтва Красилівської дитячої школи мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області; 7 клас Дружненської ЗОШ І-ІІ ст.; старша група ДНЗ „Струмочок” (с. Дружне);

- „Краща новорічна вітрина” – магазин „Тарасик” по вул. М. Грушевського, 84-а/14 в м. Красилів;

- „Краща новорічна садиба приватного сектору” – житловий будинок № 38 по пров. Левадний в м. Красилів;

- „Дитячий малюнок „Моє новорічне місто (село)” – учні Дружненської ЗОШ І-ІІ ст. та Заставківської ЗОШ І-ІІ ст. 

Результати новорічного конкурсу „Подаруй жителям громади святковий настрій” будуть також опубліковані в засобах масової інформації, а переможці отримають подарунки.

Рішеннями виконкому внесено зміни до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників в м. Красилів та оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Красилів – Сорокодуби, з метою розширення маршрутної мережі громади.

Серед інших, розглянуті й прийняті рішення про затвердження акта обстеження квартири та визнання її непридатною для проживання, внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, утворення консультаційного пункту щодо дій у надзвичайних ситуаціях, при пожежах та інших небезпечних подіях на території Чернелівського старостинського округу та ін.

В ході засідання виконкому розглянуто вісімнадцять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Члени виконавчого комітету розглянули звернення жителів громади і прийняли рішення, якими надали дозвіл на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, змінили (присвоїли) адресні номери житловим будинкам в м. Красилів, створили комісію по обстеженню квартири, з метою встановлення її відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання непридатною для проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчий комітет надав дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, користувачами яких є діти.

Під час засідання члени виконкому також розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків та зобов’язали їх забезпечити належне виховання і утримання дітей.

На завершення, традиційно було прийнято рішення, яким надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Проведено перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради

Проведено перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради

Проведено перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради