Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Накладено штраф за несвоєчасну виплату заробітної плати на приватному підприємстві

Накладено штраф за несвоєчасну виплату заробітної плати на приватному підприємстві

Новини (11.01.2019)

Відділом праці, зайнятості та соціального захисту населення Красилівської міської ради було здійснено перевірку одного з підприємств Красилівщини. У ході перевірки було виявлено порушення законодавства з праці в частині несвоєчасної сплати заробітної плати, штраф за таке правопорушення передбачено ст. 265 Кодексу законів про працю. За результатом акта невиїзного інспектування товариство з обмеженою відповідальністю сплатить штраф в розмірі 3-ох мінімальних заробітних плат до місцевого бюджету.

Нагадуємо, що з першого січня 2019 року мінімальна заробітна плата становить 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

1) 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 125 190 грн. (якщо мінімальна зарплата 4 173 грн.) за наступні порушення:

– фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору

– оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час

– виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску;

2) 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 41 730 грн. (якщо мінімальна зарплата 4 173 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за недоплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);

3) 3 мінімальні зарплати, – це 12 519 грн. (якщо мінімальна зарплата 4 173 грн.) за такі види порушень:

– порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.

4) 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 41 730 грн. (якщо мінімальна зарплата 4 173 грн.) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

5) 1 мінімальна зарплата (4 173 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

 

Накладено штраф за несвоєчасну виплату заробітної плати на приватному підприємстві