Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Виконкомом прийнято важливі для громади рішення

Виконкомом прийнято важливі для громади рішення

Новини, Засідання (20.02.2019)

20 лютого 2019 року чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради під головуванням міського голови Ніли Островської розпочалось хвилиною мовчання в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії.

Під час засідання члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2019 року, члени виконкому розглянули питання про стан законності та правопорядку на території громади у 2018 році. Згідно інформації Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 581 повідомлення про кримінальні правопорушення, з яких 246 – вчинено на території громади. У звітному періоді найбільше зареєстровано злочинів майнового характеру, в першу чергу крадіжок – 83 злочини, з яких 72 – зареєстровано у м. Красилів, а 11 – в інших населених пунктах громади. Крім того, було зареєстровано 3 грабежі та 1 розбій в м. Красилів. Суттєвого розповсюдження набули факти вчинення стосовно жителів громади шахрайських дій, пов’язаних із заволодінням коштів шляхом обману з використанням даних банківських карток, продажу майна через інтернет-магазини та ін. Всього зареєстровано 16 таких злочинів (15 – в м. Красилів, 1 – в с. Чернелівка). Багато злочинів, зареєстрованих у 2018 році на території громади, пов’язані із заподіянням тілесних ушкоджень, з яких нанесення легких тілесних ушкоджень – 19 злочинів, нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень – 2 злочини та нанесення тяжких тілесних ушкоджень – 1 злочин.   

В ході розгляду зазначеного питання було відмічено, що протягом 2018 року на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради розглянуто 116 протоколів про адміністративні правопорушення, 110 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, з них на 37 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, а на 73 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 17,0 тис. грн.

Серед інших, розглянуті й прийняті рішення щодо укладення Меморандуму про співпрацю з громадською організацією „Красилівське районне товариство інвалідів „Захист” в сфері організації на території громади перевезень осіб з інвалідністю службою „Соціальне таксі”, надання в оренду приміщень у дошкільних навчальних закладах в м. Красилів для проведення лялькових вистав, зміни видів громадських та тимчасових робіт на території громади у 2019 році, збільшення складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, оновлення інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються виконавчим комітетом міської ради через Центр надання адміністративних послуг при Красилівській райдержадміністрації та ін.

Виконавчим комітетом взято до відома повідомлення Красилівської районної партійної організації „ВО „Батьківщина” щодо встановлення агітаційних наметів у м. Красилів та Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня м. Красилова щодо встановлення намету в місті для популяризації

християнських цінностей.

В ході засідання виконкому розглянуто вісім протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Члени виконавчого комітету обговорили і взяли до відома рекомендації адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції (щодо конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові).

З метою задоволення потреб у пасажирських перевезеннях, виконавчим комітетом, як організатором пасажирських перевезень на території громади, визначено Красилівську житлово-експлуатаційну контору переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Красилів-Сорокодуби.

Враховуючи прохання жителів міста, виконкомом внесено зміни до розкладу руху автобусного маршруту загального користування в м. Красилів

№ 3 АС-Башта-РЕМ-Лікарня.

На підставі розгляду звернень жителів громади, члени виконкому прийняли рішення, якими продовжили термін тимчасового проживання у жилих приміщеннях комунальної власності громади, змінили (присвоїли) адресні номери об’єктам нерухомого майна на території громади та ін.

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, виконавчий комітет встановив режим роботи їдальні „Газовик” по вул. Компресорна, 1 в

м. Красилів, погодив виїзну торгівлю саджанцями дерев, а також розміщення тимчасових торговельних наметів для торгівлі квітами та сувенірами ручної роботи в м. Красилів протягом березня 2019 року.

За результатами розгляду звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні, виконкомом затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території громади та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2019 року.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконком надав дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, користувачами і власниками яких є діти.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, заслухано питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своїх малолітніх дітей, вказано на незадовільне виконання батьківських обов’язків та зобов’язано її забезпечити належне виховання і утримання дітей.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Виконкомом прийнято важливі для громади рішення