Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Година пізнання історії "Дорогами війни"

Година пізнання історії "Дорогами війни"

Новини (12.03.2019)

75 років віддаляє нас від того незабутнього дня, коли були вигнані нацистські окупанти з нашого рідного краю, багато з визволителів Другої світової війни віддали своє життя за наше звільнення. Зараз про ці героїчні й трагічні події нагадують пам’ятники, обеліски, братські могили, вулиці, котрі носять імена героїв війни. Відзначаючи цю знаменну дату, ми віддаємо данину глибокої поваги усім фронтовикам, що не шкодуючи життя захищали рідну землю на фронтах війни та жителям краю, підпільникам та партизанам, що стали на боротьбу з окупантами.

З цієї нагоди, 12 березня 2019 року в ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» викладачем суспільних дисциплін та бібліотекарами Центральної бібліотеки проведено годину пізнання історії «Дорогами війни».

  Учасники заходу   не лише почули про події на  Красилівщині у роки Другої світової війни, а й ознайомились з  матеріалами виставки-експозиції  «Роки, спресовані у подвиг», де були представлені  книги, документи, альбоми та статті з журналів.

 

Година пізнання історії "Дорогами війни"

Година пізнання історії "Дорогами війни"

Година пізнання історії "Дорогами війни"

Година пізнання історії "Дорогами війни"