Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя»

Чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя»

Новини (16.04.2019)

16 квітня 2019 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради  відбулося чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя» - зустріч-діалог на тему «Сім’я  та шлюб».

  У заході взяли участь завідуюча сектору сімейної політики та координації суб’єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Поліщук, заступник начальника відділу «Красилівське бюро правової допомоги» Ігор Мудь та головний спеціаліст Тетяна Мельничук, учні  10-х класів Красилівської ЗОШ I-III ст.№3. Захід пройшов у формі запитань та відповідей. Наталія Поліщук розповіла учням про сімейні цінності та види соціальної допомоги сім’ям з дітьми і малозабезпеченим родинам.

Ігор Мудь і Тетяна Мельничук ознайомили старшокласників з поняттям шлюбу, умовами та порядком його укладання, про права та обов’язки подружжя та ін. згідно Сімейного кодексу України. Старшокласники отримали буклети «Твої права – твій надійний захист: правові орієнтири для кожної дитини». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок провела інформаційний огляд книжково-ілюстративної виставки-поради «Сім’я – частина роду і народу». А на завершення зустрічі присутні в залі з цікавістю переглянули повчальний тематичний мультфільм «Життя таке коротке».

Чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя»

Чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя»

Чергове засідання правового лекторію «Закони нашого життя»