Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Новини (18.04.2019)

18 квітня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому проаналізували стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли у першому кварталі 2019 року, та прийняли відповідне рішення.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про підготовку та проведення в громаді 26 квітня 2019 року заходів до 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.   

Виконавчим комітетом взято до відома повідомлення Релігійної Громади (Парафії) Пресвятого Серця Ісуса щодо проведення 21 квітня 2019 року святкової хресної ходи на честь Воскресіння Ісуса Христа та 28 квітня 2019 року ходи на честь Провідної неділі (Свята Божого милосердя).

Враховуючи прохання жителів міста, виконкомом внесено зміни до розкладів руху автобусних маршрутів загального користування в м. Красилів

№ 3 АС – Башта – РЕМ – Лікарня та № 4 Автостанція – РЕМ – Автостанція – Поліклініка – Лікарня – ХПП – Залізничний вокзал. Крім того, для задоволення потреб у пасажирських перевезеннях до міського кладовища в Поминальну неділю, виконавчим комітетом прийнято рішення, яким доручено перевізнику – Красилівській житлово-експлуатаційній конторі організувати додаткові пасажирські перевезення в місті (з центру міста до кладовища) у Поминальний день 05 травня 2019 року з 09-00 год. до 15-00 год.

В ході засідання виконкому розглянуто одинадцять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На підставі звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні, члени виконкому затвердили список дітей перших двох років життя із сімей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні.

Рішеннями виконавчого комітету передано в погодинну оренду нерухоме майна комунальної власності громади, взято громадян на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, присвоєно адресні номери об’єктам нерухомого майна, надано дозвіл на порушення об’єкту благоустрою та ін.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради