Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » День нової книги

День нової книги

Новини (24.04.2019)

Кожна нова книга в бібліотеці - це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. 23 квітня 2019 року в Центральній  бібліотеці Красилівської міської ради пройшов День нової книги «Книг незмірна глибина», присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права.

Протягом всього дня відвідувачі бібліотеки знайомились з книжковими виставками «Новинки літератури до Вашої уваги», «Смак коронованого слова», «Зупинись на хвилинку - подивись на новинку!», де представлені нові книги українських та зарубіжних авторів, світові бестселери,  фантастика, історичні романи.

Літературний калейдоскоп «Лабіринтами сучасної української та всесвітньої літератури»  провела бібліотекар  Олена Мойсеєнок, під час якого користувачі мали змогу відкрити для себе нові імена. Зацікавленість у користувачів викликала  книжково-ілюстративна виставка «Нова краєзнавча література», на якій представлені нові художні  та галузеві  книги  подільських авторів, зокрема Красилівщини. Присутні взяли участь у флеш-мобі «З книгою - в майбутнє».

Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавої літератури, яка вам сподобається і  принесе вам хвилини задоволення  при її читанні.

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги

 

День нової книги