Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Дорога Красилівська громадо!

Дорога Красилівська громадо!

Новини (09.05.2019)

Від усього серця вітаю вас усіх із 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова – найжахливіша в історії війна. 65 мільйонів вбитих по всьому світу, із них – від восьми до десяти мільйонів – українці. Смертоносний вогняний смерч двічі пройшов Україною – із заходу на схід, і зі сходу на захід.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.

Як і в часи Другої світової, сьогодні ми, українці, на передовій. І приймаємо цей виклик долі, і гідно захищаємо свою країну, суверенітет і територіальну цілісність держави, її незалежність. І, пам’ятаючи подвиг наших ветеранів, які визволили Україну понад 70 років тому, ми доведемо – ми перемогли окупантів тоді, переможемо і тепер!

Ми віддаємо данину поваги українським військовослужбовцям за мужність у захисті країни від російської агресії.

У цей день від щирого серця  бажаю усім міцного здоров’я,  довгих років життя, добра і злагоди в родинах! Мирного неба, ясного сонця, добробуту нашій Україні!

З повагою,

міський голова

Ніла Островська

 

Дорога Красилівська громадо!