Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Красилівська громада отримала Стратегію свого розвитку на наступні шість років

Красилівська громада отримала Стратегію свого розвитку на наступні шість років

Новини (16.05.2019)

Шановні жителі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади!

 

  Наша новостворена громада увійшла до 10-и переможців спільного проекту Асоціації міст України та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, під назвою «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст».

Розробка стратегії – це важливий напрям у діяльності та розвитку територіальної громади, адже якісна планувальна документація є основою для розвитку територій та сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності, залученню додаткових ресурсів, в т.ч. інвестицій.

 

Стратегічне планування допоможе раціонально використовувати наявні ресурси, отримуючи від цього максимальну віддачу. Крім того, наявність стратегії є передумовою отримання технічної допомоги як від держави, так і від міжнародних донорів.

Перед вами документ, який увібрав в себе бачення, місію та пріоритети громади, а також  допоміг встановити напрями її руху. Розробивши та прийнявши стратегію, поступово реалізовуючи її, ми зможемо наблизити громаду до її стратегічних цілей, нівелювати вплив політичних та інших змін. Приймаючи стратегію ми вирішуємо питання забезпечення сталості розвитку територіальної громади.

 

Це чорновий варіант Стратегії, який ще буде змінюватись та доповнюватись. Запрошую усіх осіб, зацікавлених у розвитку громади, долучитись до збору проектних ідей та пропозицій до Плану реалізації Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, який триває до 24 травня 2019 року.

Детально ознайомитись з Стратегією розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 можна за посиланням: http://krasyliv.org.ua/strategykrasylivskoiotg.html

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь за телефоном 4-24-99 чи e-mail: losvalerij@gmail.com.

 

Красилівський міський голова                                                Ніла Островська

 

Красилівська громада отримала Стратегію свого розвитку на наступні шість років