Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Новини (19.05.2019)

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий на далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів… Збереження пам’яті про невинні жертви нелюдського більшовицького режиму є нагадуванням і застереженням для майбутніх поколінь українців.             

Міський голова Ніла Островська разом з працівниками Красилівської міської ради, Красилівської районної державної адміністрації, Красилівської районної ради та представниками громадськості зібралися біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору 1932-1933 рр. та політичних репресій в м. Красилів для вшанування пам’яті загиблих, замучених і постраждалих від більшовицького терору. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинних жертв політичних репресій та поклали квіти до пам’ятного знаку.

 

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій

 

 

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій