Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Ветерани-тенісисти Красилівської громади у трійці лідерів Хмельниччини

Ветерани-тенісисти Красилівської громади у трійці лідерів Хмельниччини

Новини (22.05.2019)

18-19 травня 2019 року у місті Хмельницький проходив особистий чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів спорту з настільного тенісу. Змагання проводилися під патронатом управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, обласного відділення Міжнародної Асоціації ветеранів фізичної культури і спорту та Хмельницької обласної Федерації настільного тенісу з метою визначення кращих тенісистів серед чоловіків та жінок по вікових групах для участі у фіналі VIII літніх ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки. У чемпіонаті змагалося 16 команд з усієї Хмельниччини.

У досить напруженій боротьбі, команда Красилівської об’єднаної територіальної громади у складі 10 спортсменів-тенісистів вибороли дві золоті медалі (серед чоловіків Микола Диса, а серед жінок – Лариса Бобровська) та одну бронзу, яку здобув Олександр Петрук. Також, в п’ятірку кращих тенісистів області ввійшов Сергій Нагребецький. У загальному підсумку чемпіонату, на ряду з містами Хмельницький та Кам'янець-Подільський, красилівчани у трійці лідерів Хмельницької області з тенісу настільного серед ветеранів спорту. Чемпіони та призери обласних змагань нагородженні грамотами та медалями управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Вітаємо команду Красилівської громади із блискучим виступом на чемпіонаті області! Бажаємо спортсменам-ветеранам міцного здоров’я та енергії!

 

Ветерани-тенісисти Красилівської громади у трійці лідерів Хмельниччини

 

Ветерани-тенісисти Красилівської громади у трійці лідерів Хмельниччини

 

Ветерани-тенісисти Красилівської громади у трійці лідерів Хмельниччини